Dni Jastrzębia

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 17°13°
25 września 2013

Chcesz zobaczyć prezentację JW? Zapłać

Chcesz zobaczyć prezentację JW? Zapłać
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

2 października, w Hali Widowiskowo-Sportowej odbędzie się prezentacja Jastrzębskiego Węgla. Osoby nieposiadające karnetu będą mogły ją zobaczyć płacąc 30 złotych.

W środę, 2 października o godzinie 17:30 w Hali Widowiskowo-Sportowej odbędzie się prezentacja siatkarzy Jastrzębskiego Węgla. Jej szczegóły nie zostały ujawnione. Prezes Grodecki zapewnił, że nie zabraknie pozytywnych wrażeń i sportowych emocji.

O godzinie 18:45 jastrzębianie rozegrają pokazowy mecz z drużyną, która zagra także w tegorocznej edycji Ligi Mistrzów. Nazwa klubu, z którym zmierzy się drużyna z Jastrzębia również nie została zdradzona.

Posiadacze karnetu na sezon 2013/2014 będą mogli wejść na prezentację za darmo, reszta będzie musiała zapłacić 30 złotych za bilet.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Jastrzębski Węgiel brązowym medalistą mistrzostw Polski Jastrzębski Węgiel brązowym medalistą mistrzostw Polski

Pomarańczowi przegrywają z Warszawą. Remis w play-off Pomarańczowi przegrywają z Warszawą. Remis w play-off

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (24)
Gość02.10.2013 10:53

śmieszne :) :) :) !!!! żeby nawet na zaprezentowanie JW kto będzie grać w sezonie 2013/2014 trzeba zapłacić 30zł ktoś tu zgarnia niezłą kasę do portfela he he pewnie biedny MOSIR ALBO JW .CZYŻBY SPONSOR JSW NIE DAŁ NA PRĄD DO PREZENTACJI ZAWODNIKÓW JW ? Mogli zrobić PREZENTACJĘ W BIAŁY DZIEŃ PRZED HALĄ :) TO NAPEWNO BY SIĘ ZNALAZŁO WIĘCEJ KIBICÓW,którzy ze względu drogich karnetów muszą oglądać mecze w TV I TRZEBA BYŁO BY PŁACIĆ ZA PRĄD I UTRZYMANIE HALI .

lio02.10.2013 7:41

jak co roku to samo, ciągłe marudzenie i narzekanie, a przwdziwych kibiców JW to tylko smieszy, bo hala zawsze pełna, klaskacze nie przeszkadzają, kolory nie przeszkadzają, zagraniczne gwiazdy nie przeszkadzają, prezes nie przeszkadza. Wszystko jest ok. Czekamy na start i emocje przez cały sezon

etkinson01.10.2013 21:05

Czy w tym mieście dla ryli zawsze wszystko musi być za darmo?

JotKaHa01.10.2013 11:12

Ż E N A D A !!!!!! prezesiku ! ! ! A może za festyn JW też będą bilety na stadionie ??? Proponuję rodzinny 100zł. ulgowe 80zl. Karneciarze 1zł. Będzie kasa na kolejnych siatkowników!

konopielka30.09.2013 8:32

Trzeba pokazać prezesowi G.... i zbojkotować parę kolejek. Jak pójdą tylko karnety to się zgubią na hali.

znawca29.09.2013 16:55

Szczyt szczytow pazernosci!!!

Do dziołchy z dołu28.09.2013 12:22

Prezentacja powinna być za darmo a pózniej jak ktoś chce to niech płaci za mecz a jak nie to pójdzie do domu.A jak tak ciężko pracujesz po 7 dni w tygodniu to kiedy masz czas żeby dojechac z wioski na mecz swoich pomarańczek?

Pokaż wszystkie opinie (24)