Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
25 września 2013

Jastrzębscy pływacy wrócili z ŚPM z medalami

Jastrzębscy pływacy wrócili z ŚPM z medalami
fot. KS Nautilus

Pływacki Klub Sportowy Nautilus z Jastrzębia zdeklasował rywali w trakcie Środkowoeuropejskiego Pucharu Młodzieży. Jastrzębianie przywieźli ze sobą 24 medale, w tym 7 złotych.

Zawody odbyły się 21 września w słowackiej Żylinie. Najlepiej zaprezentowali się najmłodsi zawodnicy, startujący w kategorii do 10 lat. Balbina Sikora i Filip Giba zdobyli po 3 złote medale. W tej samej kategorii startowali także Łukasz Majda i Magdalena Gorys. Najmłodsi zawodnicy przywieźli łącznie 12 medali, w tym 6 złotych, 3 srebrne i 3 brązowe.

Startujący w kategorii E, Krystian Albrecht, zdobył 1 srebrny i 2 brązowe medale, a Hubert Dyrszka 1 srebrny i 1 brązowy. Zuzanna Rzepka pływająca w kategorii 12-13 lat z zawodów przywiozła 1 złoty i 1 srebrny medal.

Kolejnych 5 medali zdobyli pływacy w kategorii C. Na drugim miejscu podium uplasowała się Amelia Pisarczyk, kolejne dwa srebra dołożył Bartłomiej Giba. Zawodnik ten zdobył także brąz. Następny brązowy medal wygrał Wojtek Płaska.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Przywieźli worek medali z Berlina Przywieźli worek medali z Berlina

Pływać jak delfin... czyli łowcy medali Pływać jak delfin... czyli łowcy medali

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
jarek30.09.2013 10:21

Żeglarze nie mają jeziora a są dobrzy. Pływacy mają byle jaki basen a odnoszą sukcesy. To jakiś fenomen, że im kto ma gorsze warunki treningu odnosi lepsze rezultaty. Życzę dalszych sukcesów.