Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
25 września 2013

Zderzenie czołowe na ul. Powstańców Śląskich

Zderzenie czołowe na ul. Powstańców Śląskich
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

We wtorek, na ulicy Powstańców Śląskich doszło do wypadku z udziałem ciężarówki. Obaj kierowcy, którzy uczestniczyli w wypadku trafili do szpitala.

Do zdarzenia doszło we wtorek, około godziny 9:15, na ulicy Powstańców Śląskich. 

- 60-letni kierowca volkswagena golfa, jadąc w kierunku ulicy Rybnickiej nie dostosował prędkości do panujących warunków, wpadł na łuku drogi w poślizg, po czym zderzył się czołowo z jadącą z naprzeciwka ciężarówką - informuje policja.

Obaj mężczyźni zostali przewiezieni do szpitala. 25-letni kierowca ciężarówki po opatrzeniu ran został wypuszczony do domu. 60-letni kierowca golfa w wyniku wypadku doznał poważniejszych ran. Mężczyzna złamał rękę. Kierowcy uczestniczący w wypadku byli trzeźwi.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pobił człowieka - szuka go Policja Pobił człowieka - szuka go Policja

Straciła panowanie nad samochodem i uderzyła w latarnię Straciła panowanie nad samochodem i uderzyła w latarnię

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
Gość28.09.2013 20:32

Na miejscu była ekipa TV Kanon, która jechała przed golfem i nagrała materiał od razu po wypadku, jest dostepny na stronie TVKanon.

Gość28.09.2013 11:40

W tym miejscu kierowcy jeżdżą jak wariaci - brak kontroli..

media25.09.2013 22:18

Patrząc na zniszczenia w obu autach, a szczególnie w Golfie aż ciężko mi uwierzyć, że kierowca złamał tylko rękę.... Zanim przeczytałem artykuł, a zobaczyłem zdjęcie pomyślałem "śmiertelny na 100%".