Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
30 września 2013

Dzięki świadkowi zatrzymano pijanego kierowcę

Dzięki świadkowi zatrzymano pijanego kierowcę
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

Zeznania świadka umożliwią ukaranie pijanego mężczyzny, który prowadził samochód. Kiedy złapali go policjanci pijany kierowca spał już w zaparkowanym samochodzie.

W sobotę popołudniu, policjanci otrzymali zgłoszenie o pijanym mężczyźnie prowadzącym samochód marki Daewoo Tico, poruszającym się ulicą Kaszubską. Kiedy wezwany patrol dotarł na miejsce zastali zaparkowany samochód ze śpiącym kierowcą w środku. 

- Jego czyn nie ujdzie mu jednak płazem, bowiem podczas legitymowania, do mundurowych podszedł świadek, który widział jak mężczyzna wjechał na osiedle "pod prąd", po czym zaparkował swój pojazd - informuje policja.

Badanie alkomatem wykazało u 40-latka prawie dwa i pół promila. Mężczyzna straci prawo jazdy i może trafić do więzienia nawet na dwa lata.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Dlaczego jeżdżą pod wpływem alkoholu? Przez głupotę! Dlaczego jeżdżą pod wpływem alkoholu? Przez głupotę!

Jechał całą szerokością jezdni mając 2,5 promila alkoholu Jechał całą szerokością jezdni mając 2,5 promila alkoholu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!