Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
30 września 2013

Dzięki świadkowi zatrzymano pijanego kierowcę

Dzięki świadkowi zatrzymano pijanego kierowcę
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

Zeznania świadka umożliwią ukaranie pijanego mężczyzny, który prowadził samochód. Kiedy złapali go policjanci pijany kierowca spał już w zaparkowanym samochodzie.

W sobotę popołudniu, policjanci otrzymali zgłoszenie o pijanym mężczyźnie prowadzącym samochód marki Daewoo Tico, poruszającym się ulicą Kaszubską. Kiedy wezwany patrol dotarł na miejsce zastali zaparkowany samochód ze śpiącym kierowcą w środku. 

- Jego czyn nie ujdzie mu jednak płazem, bowiem podczas legitymowania, do mundurowych podszedł świadek, który widział jak mężczyzna wjechał na osiedle "pod prąd", po czym zaparkował swój pojazd - informuje policja.

Badanie alkomatem wykazało u 40-latka prawie dwa i pół promila. Mężczyzna straci prawo jazdy i może trafić do więzienia nawet na dwa lata.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Spowodował kolizję, uderzył w drzewo i uciekł Spowodował kolizję, uderzył w drzewo i uciekł

Policjant zawsze czujny - zatrzymał pijanego kierowcę Policjant zawsze czujny - zatrzymał pijanego kierowcę

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!