Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -2°-3°
EkoOkna
30 września 2013

Konkurs! Wygraj zabieg hydrofobizacji w NordGlass

Konkurs! Wygraj zabieg hydrofobizacji w NordGlass

JastrzebieOnline.pl i salon NordGlass zapraszają do wzięcia udziału w konkursie, w którym nagrodą główną jest zabieg hydrofobizacji dla Twojego samochodu.

Nagrodą w konkursie jest voucher na zabieg hydrofobizacji w salonie NordGlass w Jastrzębiu-Zdroju, przy Al. Piłsudskiego 39. Nagrodami pocieszenia dla czterech osób są gadżety NordGlass. Wystarczy napisać na konkurs@jastrzebieonline.pl i wymienić dwie zalety posiadania powłoki hydrofobowej na szybie. Na zgłoszenia czekamy do 10 października.

Kilka słów o hydrofobizacji:

Zabieg hydrofobizacji polega na nałożeniu na szybę powłoki hydrofobowej, która utrudnia przyleganie do szyby brudu oraz opadów atmosferycznych. Przydatna szczególnie na nadchodzącą jesienno-zimową porę kiedy to opady deszczu czy śniegu są częstsze i intensywniejsze. W zimie utrudnia również przyleganie lodu do szyby, dzięki czemu odchodzi nam konieczność skrobania zamarzniętych szyb. Już podczas jazdy z prędkością 60-70 km/h deszcz samoczynnie z niej spływa. O 60% zmniejsza to zużywanie się wycieraczek a o 70% płynu do spryskiwaczy. Hydrofobizacja wpływa również na bezpieczeństwo jazdy – zdecydowanie poprawia widoczność nawet w ciężkich warunkach pogodowych. Zabieg posiada roczną gwarancję.

Polub i udostępnij
Czytaj też

"Cześć Europo"! Młodzież poznaje UE "Cześć Europo"! Młodzież poznaje UE

Międzynarodowy sukces uczennicy ZSH Międzynarodowy sukces uczennicy ZSH

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
czytelnik02.10.2013 6:39

bo to jest pewnie ściema jak nanowycieraczka która starcza na jeden deszcz

Artur01.10.2013 18:00

normalnie ile to kosztuje? i skoro jest to takie dobre dlaczego tammalo powszechne ?