Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
30 września 2013

Jastrzębianka organizuje spotkanie krągłych kobiet

Jastrzębianka organizuje spotkanie krągłych kobiet

19 października w Jastrzębiu odbędzie się Zlot Krągłych Kobiet. W trakcie spotkania panie usłyszą porady związane z makijażem i sposobami ubierania się.

Pomysłodawczynią zlotu jest Patrycja Moncibowicz. Organizatorka jest zaskoczona ilością kobiet, które już zapowiedziały, że wezmą udział w wydarzeniu.

- Często  nieznane osoby pytały się mnie, w jakich sklepach się ubieram i skąd czerpię inspirację na swoje stylizacje, dlatego postanowiłam podzielić się tymi informacjami z większą ilością kobiet. Chcę pokazać innym, że nie należy się wstydzić swojego ciała nawet wtedy, kiedy nosisz rozmiar większy niż 40 - mówi jastrzębianka.

Impreza odbędzie się 19 października w Hotelu Dąbrówka. Na miejscu zorganizowany zostanie konkurs, w którym do wygrania będą cenne nagrody. W spotkaniu udział wezmą także makijażystki i stylistki, które udzielą porad uczestniczkom. Podczas imprezy zaplanowano również pokaz mody i tańca brzucha. W trakcie spotkania przeprowadzone zostaną metamorfozy i odbędzie się sesja zdjęciowa.

Więcej informacji na temat zlotu można znaleźć na stronie www.facebook.com/ubierzmyswojekraglosci

Polub i udostępnij
Czytaj też
Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (14)
kula23.10.2013 16:32

Będę na stówe !!!!


Gruby Jakub kula

wyrozumiała01.10.2013 20:33

jak zwykle jastrzębskie marudzenie, po co te komentarze? Bardzo fajnie, kobietki, spotykajcie sie i wspierajcie, jestem z Wami, a mam 158cm wzrostu i jestem chuda

Bambu30.09.2013 22:56

Zaś skrajności. Są także normalne kobiety, ani za grube, ani za chude. Zewsząd stara się ludziom wmówić, że albo jedno jest na topie, albo drugie, tak samo jak piętnuje się u kobiet rozmiar większy niż 40 i wagę większą niż 55kg choć nie bierze się się pod uwagę takich rzeczy jak wzrost, grubość kości, umięśnienie, budowa oraz otłuszczenie ciała. Słowo "krągłości" jest teraz nadużywane w przypadku najnormalniej w świecie grubych osób, kiedyś to po prostu oznaczało kobiecą klepsydrę, która miała i nie miała tam, gdzie powinna.
USK:Gwoli ścisłości- mi nie chodzi o piętnowanie kobiet grubych- tak, po prostu grubych- niech sobie żyją jak chcą, ich sprawa jeśli są z tym szczęśliwe, ale denerwuje mnie, że zewsząd atakowana jestem skrajnościami. Przykładem jest choćby ten głupi serial 2XL - gdzie te panie stanowczo mają powyżej tego rozmiaru chyba, że mają po niecałe 1m50 wzrostu.

USK30.09.2013 20:01

Przede wszystkim chciałam poinformować, iż krągłości to nie tylko nadmiar kilogramów!!! Są to tez atuty kobiecości takie jak piersi i pośladki. Waszym zdaniem kobiety, które mają większe rozmiary powinny siedzieć w domu??? I myśleć tylko o tym, żeby schudnąć na potrzeby, no właśnie kogo??? Nie ważne jaki rozmiar się nosi, najważniejsze aby prowadzić zdrowy styl życia. I jeszcze jedno : nie każdy lubi szczupłe kobiety!!! Każdy z nas ma swoje racje, ale nie obrażajcie Nas mówiąc, że promujemy otyłość! Przede wszystkim, nie każdy może być szczupły i nie każdy chce!!!

Oi30.09.2013 19:20

Krągłości powinno się spalać na bieżni, siłowni, basenie, aerobiku czy fitnessie, a nie ubierać i ukrywać.

TheOne30.09.2013 18:19

Promowanie otyłości.

USK30.09.2013 16:45

Weźmy pod uwagę fakt, że trzeba opłacić salę, kolacja, DJ'a, to wszystko kosztuje... Poza tym jest sporo konkursów...a nagrody kosztowne...

Pokaż wszystkie opinie (14)