Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
EkoOkna
30 września 2013

Brąz pary z Jastrzębia na turnieju brydżowym

Brąz pary z Jastrzębia na turnieju brydżowym
fot. ril / photoxpress.com

W weekend w Jastrzębiu-Zdroju odbyły się zawody brydżowe. Wzięło w nich udział 30 par, wśród najlepszych znalazły się dwa jastrzębskie duety.

W sobotę, 28 września, w Restauracji NOT odbyły się Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Jastrzębie-Zdrój. Organizatorem imprezy był Jastrzębski Klub Brydża Sportowego. W zawodach udział wzięło 30 par z całego Śląska. W turnieju startował 1 Arcymistrz Międzynarodowy, 6-ciu Arcymistrzów, 12-tu Mistrzów Międzynarodowych i 15-tu Mistrzów krajowych. 

Puchar zdobyła para Andrzej Hermansdorfer i Ryszard Łazikiewicz. Drugie miejsce zajęli Michał Błach i Zbigniew Guła. Najlepszą parą z Jastrzębia byli Krzysztof Góra i Jarosław Sieczkowski, którzy w konkursie zajęli trzecie miejsce. Tytuł najlepszej pary seniorskiej zdobyli Jerzy Paszylk i Tadeusz Kuc. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Dobre występy zawodników JKBS Jastrzębie Dobre występy zawodników JKBS Jastrzębie

Turniej brydżowy w Jastrzębiu. Sukces gospodarzy Turniej brydżowy w Jastrzębiu. Sukces gospodarzy

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
toni01.10.2013 6:20

Bardzo ciekawy turniej...