Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 8°
1 października 2013

Przemycał narkotyki z Czech i sprzedawał

Przemycał narkotyki z Czech i sprzedawał
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

Policjanci zatrzymali mężczyznę, który zajmował się przemytem i sprzedażą narkotyków. W jego mieszkaniu znaleziono narkotyki o wartości 23 000 złotych.

Do zatrzymania doszło pod koniec ubiegłego tygodnia. Kiedy funkcjonariusze przyszli do 22-latka, stwierdził on, że jest w posiadaniu tylko niewielkiej ilości marihuany. W trakcie przeszukania okazało się, że jest inaczej.

- Policjanci zabezpieczyli łącznie ponad 400 gramów pochodnej amfetaminy oraz przeszło 80 gramów marihuany. Większość z nich była już poporcjowana i przygotowana do sprzedaży. Czarnorynkowa wartość środków odurzających została oszacowana na kwotę ponad 23 000 złotych - informuje policja.

W mieszkaniu znaleziono także 5500 złotych, które jak podejrzewają mundurowi, także pochodziły z działalności przestępczej. Funkcjonariusze ustalili, że jastrzębianin przewoził narkotyki z Czech. Za przemyt, posiadanie i handel narkotykami grozi mu kara do 8 lat pozbawienia wolności.

Jastrzębianin został objęty dozorem policyjnym. Musiał także zapłacić 3000 złotych w ramach poręczenia majątkowego. Pozostałą część, ze znalezionej w domu gotówki, zatrzymano na poczet przyszłych kar i grzywien.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Drogówka wlepia mandaty za prędkość Drogówka wlepia mandaty za prędkość

Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja  Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (6)
Gość02.10.2013 21:03

podaj definicję normalności, synku uważny.

Uważny Czytelnik02.10.2013 20:21

Te komentarze pisane po narkotykach ? bO przecież normalny człowiek tego by nie napisał.

Old Sessam02.10.2013 12:01

Jak roboty w kraju nie ma, to się kombinuje żeby przeżyć. Zamiast kraść wolał jakoś zarobić.

a02.10.2013 1:06

zapomniał opłacić policje

Gość01.10.2013 13:40

Prywatny import jest nielegalny, powinien kupować u odpowiedniego dostawcy.

synek01.10.2013 12:31

Nie miał pleców, koleś. Chcecie palić trawę - jedźcie do Ostrawy n.p., tam można, są knajpy nawet specjalnie oznaczone, gdzie legalnie i bez ryzyka więzienia sobie możecie palić.