Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 1°
1 października 2013

Przemycał narkotyki z Czech i sprzedawał

Przemycał narkotyki z Czech i sprzedawał
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

Policjanci zatrzymali mężczyznę, który zajmował się przemytem i sprzedażą narkotyków. W jego mieszkaniu znaleziono narkotyki o wartości 23 000 złotych.

Do zatrzymania doszło pod koniec ubiegłego tygodnia. Kiedy funkcjonariusze przyszli do 22-latka, stwierdził on, że jest w posiadaniu tylko niewielkiej ilości marihuany. W trakcie przeszukania okazało się, że jest inaczej.

- Policjanci zabezpieczyli łącznie ponad 400 gramów pochodnej amfetaminy oraz przeszło 80 gramów marihuany. Większość z nich była już poporcjowana i przygotowana do sprzedaży. Czarnorynkowa wartość środków odurzających została oszacowana na kwotę ponad 23 000 złotych - informuje policja.

W mieszkaniu znaleziono także 5500 złotych, które jak podejrzewają mundurowi, także pochodziły z działalności przestępczej. Funkcjonariusze ustalili, że jastrzębianin przewoził narkotyki z Czech. Za przemyt, posiadanie i handel narkotykami grozi mu kara do 8 lat pozbawienia wolności.

Jastrzębianin został objęty dozorem policyjnym. Musiał także zapłacić 3000 złotych w ramach poręczenia majątkowego. Pozostałą część, ze znalezionej w domu gotówki, zatrzymano na poczet przyszłych kar i grzywien.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Złodzieje grasują na FB i kradną. Co na to Policja? Złodzieje grasują na FB i kradną. Co na to Policja?

Jastrzębscy policjanci wracają do pracy Jastrzębscy policjanci wracają do pracy

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (6)
Gość02.10.2013 21:03

podaj definicję normalności, synku uważny.

Uważny Czytelnik02.10.2013 20:21

Te komentarze pisane po narkotykach ? bO przecież normalny człowiek tego by nie napisał.

Old Sessam02.10.2013 12:01

Jak roboty w kraju nie ma, to się kombinuje żeby przeżyć. Zamiast kraść wolał jakoś zarobić.

a02.10.2013 1:06

zapomniał opłacić policje

Gość01.10.2013 13:40

Prywatny import jest nielegalny, powinien kupować u odpowiedniego dostawcy.

synek01.10.2013 12:31

Nie miał pleców, koleś. Chcecie palić trawę - jedźcie do Ostrawy n.p., tam można, są knajpy nawet specjalnie oznaczone, gdzie legalnie i bez ryzyka więzienia sobie możecie palić.