Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -3°-3°
1 października 2013

W bibliotece będzie można porozmawiać o muzyce

W piątek w Bibliotece Miejskiej odbędzie się spotkanie z cyklu "Spotkajmy się… w Muzycznym". W jego trakcie będzie można porozmawiać z lokalnymi wykonawcami.

miłośników muzyki z artystami wywodzącymi się z Jastrzębia-Zdroju i okolic. Wśród zaproszonych gości będą między innymi: Przemysław Strączek, Jakub Moroń, Maciej Gucik, Karol Niezgoda, Tomasz Andrzejewski oraz Tomasz Urbański. 

Jak zapewnia organizator spotkanie będzie okazją do ciekawych rozmów i wymiany poglądów. Wydarzenie organizowane jest w ramach projektu "Jastrzębski Muzyczny Październik".

Polub i udostępnij
Czytaj też

Rozpoczął się festiwal JAZZtrzębie Rozpoczął się festiwal JAZZtrzębie

JAZZtrzębie już w kwietniu. Przyjadą muzycy z całego świata JAZZtrzębie już w kwietniu. Przyjadą muzycy z całego świata

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!