Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
1 października 2013

Zatrzymano wandala, który demolował klatki po pijaku

Zatrzymano wandala, który demolował klatki po pijaku
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

W minioną niedzielę policja zatrzymała mężczyznę, który na jednym z osiedli wybijał szyby w oknach klatek schodowych. Zatrzymany miał we krwi półtora promila.

29 września, po godzinie 15:00 zatrzymano 20-latka, który na ulicy Turystycznej metalowym tłuczkiem do mięsa wybijał szyby w oknach klatek schodowych. Policjanci ustalili, że przebywał z nim także 16-letni chłopak. Obaj trafili na komendę, gdzie poddano ich badaniu alkomatem. Urządzenie pokazało, że 16-latek ma we krwi ponad promil, a jego starszy kolega półtora promila.

- Młodszy z nich, z uwagi na to, że jest osobą niepełnoletnią stanie przed sądem rodzinnym, natomiast 20-latkowi za zniszczenie mienia grozi kara 5 lat pozbawienia wolności - informuje policja. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Oszuści znowu zaatakowali mieszkańców Uwaga! Oszuści znowu zaatakowali mieszkańców

Młody mężczyzna chciał wyskoczyć przez okno Młody mężczyzna chciał wyskoczyć przez okno

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
Danio01.10.2013 13:30

Niech sie pacnie po głowie tym tłuczkiem nienormalny....
Powinni dostać kary po 2 tyś to by sie nauczyli jak się normalnie zachowywac a nie jak bestie...

bryndza01.10.2013 12:54

Najlepiej zakazać i jedno i drugie, ale po prawdzie to nie przez używki dostają małpiego rozumu, to są efekty tzw. reform i przez to bieda,strach o przyszłość, samobójstwa o których non stop słychać.Po prostu to efekty elyt po okrągło stołowych

synek01.10.2013 12:34

No proszę, a po maryscie takie pomysły do łeba nie przychodzą. Mimo to za maryśkę idzie się do więzienia, a pić wódkę można do woli.

słowik01.10.2013 11:42

A wczoraj 19-to latka z Raciborza została zatrzymana jak niszczyła drzwi hotelowe i też była pod wpływem etanolu.Widać że wszystkich dopada frustracja jak grypa