Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 1°
1 października 2013

Zatrzymano wandala, który demolował klatki po pijaku

Zatrzymano wandala, który demolował klatki po pijaku
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

W minioną niedzielę policja zatrzymała mężczyznę, który na jednym z osiedli wybijał szyby w oknach klatek schodowych. Zatrzymany miał we krwi półtora promila.

29 września, po godzinie 15:00 zatrzymano 20-latka, który na ulicy Turystycznej metalowym tłuczkiem do mięsa wybijał szyby w oknach klatek schodowych. Policjanci ustalili, że przebywał z nim także 16-letni chłopak. Obaj trafili na komendę, gdzie poddano ich badaniu alkomatem. Urządzenie pokazało, że 16-latek ma we krwi ponad promil, a jego starszy kolega półtora promila.

- Młodszy z nich, z uwagi na to, że jest osobą niepełnoletnią stanie przed sądem rodzinnym, natomiast 20-latkowi za zniszczenie mienia grozi kara 5 lat pozbawienia wolności - informuje policja. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Biegał półnagi po ulicy. Został skuty kajdankami Biegał półnagi po ulicy. Został skuty kajdankami

Złodzieje grasują na FB i kradną. Co na to Policja? Złodzieje grasują na FB i kradną. Co na to Policja?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
Danio01.10.2013 13:30

Niech sie pacnie po głowie tym tłuczkiem nienormalny....
Powinni dostać kary po 2 tyś to by sie nauczyli jak się normalnie zachowywac a nie jak bestie...

bryndza01.10.2013 12:54

Najlepiej zakazać i jedno i drugie, ale po prawdzie to nie przez używki dostają małpiego rozumu, to są efekty tzw. reform i przez to bieda,strach o przyszłość, samobójstwa o których non stop słychać.Po prostu to efekty elyt po okrągło stołowych

synek01.10.2013 12:34

No proszę, a po maryscie takie pomysły do łeba nie przychodzą. Mimo to za maryśkę idzie się do więzienia, a pić wódkę można do woli.

słowik01.10.2013 11:42

A wczoraj 19-to latka z Raciborza została zatrzymana jak niszczyła drzwi hotelowe i też była pod wpływem etanolu.Widać że wszystkich dopada frustracja jak grypa