Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 11°10°
2 października 2013

Kolizja trzech samochodów na alei Piłsudskiego

Kolizja trzech samochodów na alei Piłsudskiego
fot. Justyna Zguda / jastrzebieonline.pl

We wtorek na alei Piłsudskiego doszło do zderzenia trzech pojazdów. Powodem wypadku była nieostrożna jazda 69-letniego kierowcy.

Do zdarzenia doszło we wtorek, 1 października, około godziny 9:00 na alei Piłsudskiego. 

- Jadący toyotą yaris 69-latek nie dostosował prędkości do panujących na drodze warunków i uderzył w poprzedzającego go volkswagena passata, który to z kolei wjechał w tył stojącego przed nim volkswagena polo - informuje policja.

Jak ustalili policjanci, 38-letnia kobieta siedząca za kierownicą volkswagena polo, zatrzymała się przed przejściem dla pieszych, aby ustąpić pierwszeństwa przechodzącym przez nie ludziom. 

Po wywiezieniu samochodów z miejsca zdarzenia, wezwano Straż Pożarną, która usunęła plamę oleju pozostałą po wypadku.

69-letni sprawca kolizji został ukarany mandatem karnym. Uczestnicy biorący udział w kolizji byli trzeźwi. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Drogówka wlepia mandaty za prędkość Drogówka wlepia mandaty za prędkość

Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja  Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (6)
Gość06.10.2013 18:42

69 letni dziadek chciał poszpanować brawurową jazdą zapomniał ,że nie ma refleksu

Do a03.10.2013 8:07

Poniżej 30 roku życia, co roku badania psychologiczne i na używanie narkotyków. Poważnie, głupota nie zależy od wieku, gorzej, że jest dziedziczna.

dym !!!02.10.2013 22:36

Stary cap...a jakby dziecko wybiegło na drogę?jaka jest jego reakcja na hamulec w momencie gdy wbiega malec za piłką??? JAKA PYTAM SIĘ???prawko oddawać obowiązkowo lub badania co chwila i ****...

Poszkodowany02.10.2013 16:46

Poszukuję świadków stłuczki AUDI A3 oraz OPLA KADETTA, która miała miejsce 26.09.2013r (czwartek) na drodze z Pawłowic do Jastrzębia na skrzyżowaniu ulic Pszczyńskiej i Orlej w pobliżu pompowni "HYNEK I" (około godziny 6:20). Kierowca KADETTA na wodzisławskich rejestracjach uciekl z miejsca zdarzenia. Osoby, które widziały zdarzenie proszę o kontakt na email baro.marcin@gmail.com

raper02.10.2013 12:03

Informacja jest nierzetelna, bo do kolizji doszło dużo przed 9, bo jechałem tamtędy do pracy na 9:00

a02.10.2013 11:58

po 67 roku życia co rok, lub pół obowiązkowe specjalistyczne badanie lekarskie pod kątem zdolności prowadzenia pojazdów! Dlaczego po 67? Zakładam, że jak ktoś do 67 jest zdrowy żeby pracować to tym bardziej zdrowie musi mu pozwalać na jazdę samochodem.