Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
3 października 2013

Kulinarna prezentacja Jastrzębskiego Węgla

Kulinarna prezentacja Jastrzębskiego WęglaZobacz więcej zdjęć
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

W środę, 2 października, odbyła się prezentacja Jastrzębskiego Węgla. W jej trakcie zawodnicy pokazali swoje drugie, kulinarne oblicze. Następnie rozegrany został mecz z drużyną VK Ostrava.

Prezentacja Jastrzębskiego Węgla odbyła się w hali widowiskowo-sportowej w Jastrzębiu. Imprezę prowadzili komentator telewizyjny, Jerzy Mielewski i dietetyk, Marek Zaręba. Na kulinarnych stanowiskach, siatkarze mieli przygotować trzy dania: śródziemnomorską przystawkę, japońskie danie główne i deser z kaszy jaglanej. Zawodnicy i sztab szkoleniowy zostali podzieleni na cztery zespoły. Grupę Michała Kubiaka stworzyli: Simon Van de Voorde, Jakub Popiwczak oraz Mateusz Malinowski. W zespole Michała Łasko gotowali Dima Filippov, Alen Pajenk oraz fizjoterapeuta Patryk Kłaptocz. W kuchni Michałowi Masnemu pomagali Patryk Czarnowski, team manager Paweł Szczebak oraz Lorenzo Bernardi, a Damianowi Wojtaszkowi, Massimo Caponeri, Thomas Jarmoc oraz Krzysztof Gierczyński.

Dania przygotowane przez drużyny oceniało jury w składzie: prezydent Marian Janecki, prezes klubu Zdzisław Grodecki oraz zastępca prezesa JSW, Artur Wojtków. Sędziowie zdecydowali, że najlepiej w kuchni radził sobie zespół Michała Łasko.

Następnie rozegrany został mecz z drużyną mistrza Czech, VK Ostrava. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem jastrzębian 3:0. W składzie Jastrzębskiego Węgla zagrali: Łasko, Pajenk, Masny, Van de Voorde, Jarmoc, Kubiak, Wojtaszek (libero) oraz Filippov, Malinowski.

- Cele na ten sezon są takie jak i w zeszłym. Chcemy zdobyć Mistrzostwo Polski. W tym roku mija 10 lat, od kiedy zdobyliśmy ten tytuł, to właściwa pora na powtórzenie sukcesu sprzed dekady – powiedział w trakcie prezentacji prezes klubu, Zdzisław Grodecki.

Zdjęcia z meczu Jastrzębskiego Węgla i VK Ostrava, można zobaczyć tutaj.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Młodzicy Jastrzębskiego Węgla najlepsi na Śląsku Młodzicy Jastrzębskiego Węgla najlepsi na Śląsku

Pomarańczowi wygrywają w Gdańsku Pomarańczowi wygrywają w Gdańsku

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (16)
Maniek04.10.2013 15:40

Moja babcia z dziadkiem byli i im się bardzo podobało.

fgh04.10.2013 14:01

Byłem i powiem szczerze nudziłem się. Nie wydałbym na to 30 zł z pewnością, ale karnet miałem. Liczę jednak, że na normalnych meczach będzie taka atmosfera jak zawsze na meczach.

Gość04.10.2013 8:31

Trener zrobił z nich ciepłe kluchy.

hala prawie pusta04.10.2013 8:09

hala prawie pusta i bardzo dobrze

wacław04.10.2013 6:09

a hala zapełniona w 1/4 albo w 1/5 - widać kibice pokazali klasę. brawo. utarli nosa Grodeckiemu.

Mar03.10.2013 21:11

Choćby było za darmo i by dokładali 100 PLN dla każdego to i tak znaleźliby się takie cymbały, którym by to nie pasowało :-)

Gość03.10.2013 20:58

Frytki też się zmieszczą w tej kwocie, a jakże. Na mecze JW już nie chodzę, bo za drogo to kosztuje.

Pokaż wszystkie opinie (16)