Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 11°10°
3 października 2013

Uniwersystet Trzeciego Wieku rozpoczął rok

Uniwersystet Trzeciego Wieku rozpoczął rok
fot. R. Cebula / UM Jastrzębie

2 października w Domu Zdrojowym odbyła się inauguracja roku akademickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. To już 12. rok działalności UTW w Jastrzębiu-Zdroju.

Jak powiedziała podczas spotkania inauguracyjnego Helena Hrapkiewicz, kierownik UTW przy Uniwersytecie Śląskim, Uniwersytet Trzeciego Wieku to nie tylko nauka, ale również miejsce, gdzie działa się na rzecz drugiego człowieka.

- Ludzie młodzi mają dynamizm, a osoby starsze doświadczenie i te dwa elementy powinny się uzupełniać. Życzę Wam, żebyście tu znaleźli wiele ciekawych tematów i byli aktywni - powiedział prezydent miasta Marian Janecki.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uniwersytet Trzeciego Wieku zainaugurował rok Uniwersytet Trzeciego Wieku zainaugurował rok

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Gość04.10.2013 8:29

Po co im uniwersytet? Radio ojca Tadeusza już nie wystarczy? Popatrzcie na posła z Jastrzębia, jest najlepszym przykładem, że wiedza tylko przeszkadza w robieniu kariery.