Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 12°
3 października 2013

Chciał uniknąć kary podając fałszywe dane

Chciał uniknąć kary podając fałszywe dane
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

Jastrzębscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który pod wpływem alkoholu prowadził samochód. Nie powstrzymały go przed tym, nawet trzy sądowe zakazy wydane w związku z jazdą pod wpływem alkoholu.

W środę popołudniu, na ulicy Katowickiej policjanci z wydziału drogowego zatrzymali do kontroli fiata ducato. Jego kierowca nie miał przy sobie żadnego z wymaganych dokumentów. Próbował też uniknąć kary podając nieprawdziwe dane osobowe. Jak się okazało, po sprawdzeniu go w policyjnych bazach danych 40-letni wodzisławianin miał już orzeczone trzy zakazy prowadzenia pojazdów. Badanie alkomatem pokazało, że mężczyzna ma w wydychanym powietrzu prawie promil.

- Mieszkaniec powiatu wodzisławskiego próbował tłumaczyć swoje zachowanie tym, że chciał tylko przewieźć pracowników do warzywniaka. 40-latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu - informuje policja.

Pijany kierowca za popełnione przestępstwa może trafić do więzienia nawet na 3 lata.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Oszuści krążą po osiedlach Uwaga! Oszuści krążą po osiedlach

Zaatakował ekspedientkę nożem Zaatakował ekspedientkę nożem

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
anonim04.10.2013 22:03

nie ma co gosc jest mistrzem

typ03.10.2013 23:26

do trzech razy sztuka teraz ### i tylek

Łukasz03.10.2013 16:59

miałem też takiego szefa, wypijał litra, a potem odwoził pracowników, hehe.