Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
3 października 2013

Chciał uniknąć kary podając fałszywe dane

Chciał uniknąć kary podając fałszywe dane
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

Jastrzębscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który pod wpływem alkoholu prowadził samochód. Nie powstrzymały go przed tym, nawet trzy sądowe zakazy wydane w związku z jazdą pod wpływem alkoholu.

W środę popołudniu, na ulicy Katowickiej policjanci z wydziału drogowego zatrzymali do kontroli fiata ducato. Jego kierowca nie miał przy sobie żadnego z wymaganych dokumentów. Próbował też uniknąć kary podając nieprawdziwe dane osobowe. Jak się okazało, po sprawdzeniu go w policyjnych bazach danych 40-letni wodzisławianin miał już orzeczone trzy zakazy prowadzenia pojazdów. Badanie alkomatem pokazało, że mężczyzna ma w wydychanym powietrzu prawie promil.

- Mieszkaniec powiatu wodzisławskiego próbował tłumaczyć swoje zachowanie tym, że chciał tylko przewieźć pracowników do warzywniaka. 40-latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu - informuje policja.

Pijany kierowca za popełnione przestępstwa może trafić do więzienia nawet na 3 lata.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Bezpieczniej w mieście? Miasto wesprze Policję? Bezpieczniej w mieście? Miasto wesprze Policję?

Policyjny pościg za samochodem Policyjny pościg za samochodem

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
anonim04.10.2013 22:03

nie ma co gosc jest mistrzem

typ03.10.2013 23:26

do trzech razy sztuka teraz ### i tylek

Łukasz03.10.2013 16:59

miałem też takiego szefa, wypijał litra, a potem odwoził pracowników, hehe.