Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
4 października 2013

Kontrolowali pieszych. Złapali poszukiwanego

Kontrolowali pieszych. Złapali poszukiwanego
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

3 października na terenie Jastrzębia-Zdroju policja prowadziła akcję kontroli pieszych. Policjanci zatrzymali mężczyznę, który przechodził w niedozwolonym miejscu przez jezdnię. Jak się okazało, bym on poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości.

W czwartek podczas kontroli, w ręce policjantów wpadł 48-latek. Na ulicy Broniewskiego mężczyzna przechodził przez jezdnię w niedozwolonym miejscu. Za wykroczenie został ukarany mandatem. Po sprawdzeniu w policyjnej bazie danych, okazało się, że jastrzębianin jest poszukiwany przez sąd. Ponadto, w trakcie zdarzenia mężczyzna był pijany - miał ponad 2 promile.

48-latek trafił już do zakładu karnego, gdzie odbędzie wymierzoną mu wcześniej karę. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami

Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu  Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (14)
Gość07.10.2013 20:48

nie handlował tym przecież, nie oPOwiadaj bredni wymyślonych na POczekaniu.

Gość07.10.2013 15:38

Do wpisu 05.10.2013 , to niech przestanie handlować marychą i dopalaczami.

Gość06.10.2013 10:03

firmę ma taką - bar. Sanepid, Straż pożarna, US mu ciągle włażą i nie ma litości - brakuje ręczników papierowych to mandat. Gaśnica za nisko o parę centymetrów - mandat. Itd.

Przedsiębiorca05.10.2013 23:15

Nie wiem co twój znajomy musi kombinować że ma kontrole co tydzień. Ja mam firme pare ładnych lat i żadnej kontroli do tej pory nie miałem wiec albo ty gadasz głupoty albo twój kolega.

Gość05.10.2013 22:22

nie trzeba pamiętać, wystarczy poczytać by wiedzieć, ze za tuska zamordyzm jest większy niż za okupacji Znajomy prowadzi małą firmę i mówił mi, że ma kontrole co tydzień - mówi, ze tyle kontroli co za Tuska to nie miał w przeciągu całych dziesięciu lat. Po prostu Tusk przewalił prawie pół biliona i próbuje szukać u ludzi, obywateli zwykłych, drobnych przedsiębiorców kasy - zawsze się coś znajdzie, a to gaśnica za nisko powieszona a to brak ręczników po lewej stronie - i mandat, jeden, drugi i państwo próbuje wydoić tch zbierających grosz do grosza, banków, zachodnich marketów nie ruszają, bo by się Angela pogniewała.
Zapisał zresztą Vincent w projekcie budżetu 1,5 miliarda dochodu z mandatów i kar, now iec wyskakujcie z kaski.

obiektyw05.10.2013 19:42

Jestem za państwem policyjnym (tak jak w USA). Uczciwi ludzie nie mają się czego obawiać.

Gość05.10.2013 14:57

Hejka, podziw, pamiętasz wojnę więc masz sporo lat, a posługujesz się komputerem. Czyli co, chwalisz sobie czasy okupacji niemieckiej? Podpisałeś volkslistę?

Pokaż wszystkie opinie (14)