Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
5 października 2013

JKH GKS Jastrzębie wygrywa w Sanoku 6:3

JKH GKS Jastrzębie wygrywa w Sanoku 6:3
fot. Tomasz Zalewski / jastrzebieonline.pl

Zwycięstwem jastrzębian zakończył się mecz między Ciarko Sanok a JKH GKS Jastrzębie. Mimo niezbyt dobrego początku, hokeiści Mojmira Trliczika wygrali na Arenie Sanok 6:3.

Mecz nie rozpoczął się pomyślnie dla jastrzębian. Już w 3. minucie Roberta Slipczenko pokonał Petr Szinagl. 5 minut później hokeiści JKH już remisowali. Na lodowisku toczyła się wyrównana gra. W tej odsłonie ostatnie słowo należało jednak do Jastrzębia. W 15. minucie drugą bramkę strzelił kapitan drużyny, Maciej Urbanowicz.

Druga tercja, mimo tylko jednej bramki, należała do jastrzębian. Podopieczni Mojmira Trliczika lepiej radzili sobie na lodowisku. W 36. minucie, Damian Kapica dobił krążek strzelony przez Jirziego Zdenka i zdobył trzeciego gola dla JKH.

Początek trzeciej tercji dawał jeszcze sanoczanom szansę na nawiązanie równej walki. W 42. minucie gospodarze strzelili kontaktowego gola. Jastrzębianie odwdzięczyli się w 50. minucie kiedy to zdobyli dwa gole w odstępie zaledwie 25 sekund - pierwsze trafienie było autorstwa Jirziego Zdenka, a drugie Richard Bordowskiego. Było już 2:5. Gospodarzom udało się jeszcze zdobyć trzeciego gola. W ostatnich minutach szkoleniowiec Ciarko Sanok zdjął bramkarz z tafli. Ta decyzja okazała się być nietrafiona, ponieważ sytuację wykorzystał Maciej Urbanowicz, który wrzucił krążek do pustej bramki.

Ciarko PBS Bank KH Sanok - JKH GKS Jastrzębie 3:6 (1:2, 0:1, 2:3)
02:25 - 1:0 - Petr Szinagl - Vladimir Urban, Martin Richter (5/4)
08:13 - 1:1 - Patryk Kogut - Maciej Rompkowski, Adrian Labryga
14:58 - 1:2 - Maciej Urbanowicz - Richard Bordowski, Radek Prochazka
35:38 - 1:3 - Damian Kapica - Jirzi Zdenek (5/4)
41:18 - 2:3 - Samson Mahbod - Justin Chwedoruk, Martin Vozdecky
49:43 - 2:4 - Jirzi Zdenek - Daniel Minge, Szymon Marzec
50:08 - 2:5 - Richard Bordowski - Maciej Urbanowicz, Radek Prochazka
56:03 - 3:5 - Justin Chwedoruk - Samson Mahbod, Bogusław Rąpała
59:13 - 3:6 - Maciej Urbanowicz (pusta bramka; 4/5)

Ciarko PBS Bank KH Sanok: Murray (12') - Richter, Pociecha (2'), Vozdecky, Szinagl, Haluza - Terminesi (2'), Urban (2'), Strzyżowski, Chwedoruk (10'), Mahbod - Kloz, Rąpała, Kostecki, Milan, Mermer - Dolny, Demkowicz, Wilusz, Biały.

JKH GKS Jastrzębie: Slipczenko (2') - Kotaszka, Górny, Kapica, Zdenek, Danieluk (4') - Bryk (4'), Mateusz Rompkowski (2'), Urbanowicz (2'), Prochazka, Bordowski - Labryga, Sordon, Kogut (2'), Marzec, Maciej Rompkowski - Bychawski, Pastryk, R. Nalewajka, Minge (4'), Ł. Nalewajka. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Hokej: klęska z Cracovią i koniec sezonu Hokej: klęska z Cracovią i koniec sezonu

Hokej:  Cracovia triumfuje w Jastrzębiu Hokej: Cracovia triumfuje w Jastrzębiu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Gość05.10.2013 15:07

Slipczenko potrafi wybronić najtrudniejszą sytuację, po czym albo dziwnie zagrać kijem albo odbić łatwy krążek przed siebie. Ogólnie widać że solidny bramkarz, ale czasem ma dziwne pomysły.