JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

JKH GKS Jastrzębie wygrywa w Sanoku 6:3

Zwycięstwem jastrzębian zakończył się mecz między Ciarko Sanok a JKH GKS Jastrzębie. Mimo niezbyt dobrego początku, hokeiści Mojmira Trliczika wygrali na Arenie Sanok 6:3.

Mecz nie rozpoczął się pomyślnie dla jastrzębian. Już w 3. minucie Roberta Slipczenko pokonał Petr Szinagl. 5 minut później hokeiści JKH już remisowali. Na lodowisku toczyła się wyrównana gra. W tej odsłonie ostatnie słowo należało jednak do Jastrzębia. W 15. minucie drugą bramkę strzelił kapitan drużyny, Maciej Urbanowicz.

Druga tercja, mimo tylko jednej bramki, należała do jastrzębian. Podopieczni Mojmira Trliczika lepiej radzili sobie na lodowisku. W 36. minucie, Damian Kapica dobił krążek strzelony przez Jirziego Zdenka i zdobył trzeciego gola dla JKH.

Początek trzeciej tercji dawał jeszcze sanoczanom szansę na nawiązanie równej walki. W 42. minucie gospodarze strzelili kontaktowego gola. Jastrzębianie odwdzięczyli się w 50. minucie kiedy to zdobyli dwa gole w odstępie zaledwie 25 sekund - pierwsze trafienie było autorstwa Jirziego Zdenka, a drugie Richard Bordowskiego. Było już 2:5. Gospodarzom udało się jeszcze zdobyć trzeciego gola. W ostatnich minutach szkoleniowiec Ciarko Sanok zdjął bramkarz z tafli. Ta decyzja okazała się być nietrafiona, ponieważ sytuację wykorzystał Maciej Urbanowicz, który wrzucił krążek do pustej bramki.

Ciarko PBS Bank KH Sanok - JKH GKS Jastrzębie 3:6 (1:2, 0:1, 2:3)
02:25 - 1:0 - Petr Szinagl - Vladimir Urban, Martin Richter (5/4)
08:13 - 1:1 - Patryk Kogut - Maciej Rompkowski, Adrian Labryga
14:58 - 1:2 - Maciej Urbanowicz - Richard Bordowski, Radek Prochazka
35:38 - 1:3 - Damian Kapica - Jirzi Zdenek (5/4)
41:18 - 2:3 - Samson Mahbod - Justin Chwedoruk, Martin Vozdecky
49:43 - 2:4 - Jirzi Zdenek - Daniel Minge, Szymon Marzec
50:08 - 2:5 - Richard Bordowski - Maciej Urbanowicz, Radek Prochazka
56:03 - 3:5 - Justin Chwedoruk - Samson Mahbod, Bogusław Rąpała
59:13 - 3:6 - Maciej Urbanowicz (pusta bramka; 4/5)

Ciarko PBS Bank KH Sanok: Murray (12') - Richter, Pociecha (2'), Vozdecky, Szinagl, Haluza - Terminesi (2'), Urban (2'), Strzyżowski, Chwedoruk (10'), Mahbod - Kloz, Rąpała, Kostecki, Milan, Mermer - Dolny, Demkowicz, Wilusz, Biały.

JKH GKS Jastrzębie: Slipczenko (2') - Kotaszka, Górny, Kapica, Zdenek, Danieluk (4') - Bryk (4'), Mateusz Rompkowski (2'), Urbanowicz (2'), Prochazka, Bordowski - Labryga, Sordon, Kogut (2'), Marzec, Maciej Rompkowski - Bychawski, Pastryk, R. Nalewajka, Minge (4'), Ł. Nalewajka.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Gość (84.234. * .223) 05.10.2013 15:07

Slipczenko potrafi wybronić najtrudniejszą sytuację, po czym albo dziwnie zagrać kijem albo odbić łatwy krążek przed siebie. Ogólnie widać że solidny bramkarz, ale czasem ma dziwne pomysły.