Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
7 października 2013

1. Rajd Jastrzębski za nami. Zobacz zdjęcia

1. Rajd Jastrzębski za nami. Zobacz zdjęciaZobacz więcej zdjęć
fot. Adrian Sawko / jastrzebieonline.pl

W sobotę na drogach Jastrzębia-Zdroju odbył się wyścig samochodowy, w którym udział wzięli rajdowcy z całej Polski. Była to 5. runda Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Śląska.

5 października najlepsi rajdowcy z całego kraju wystartowali w 1. Rajdzie Jastrzębskim. Baza rajdu znajdowała się przy Hali Widowiskowo-Sportowa. Zespoły rywalizowały na dwóch odcinkach specjalnych: Borynia i Cisówka. Każda załoga 3 razy pokonywała każdy z odcinków. Łączna trasa rajdu to 30 kilometrów.

Jako pierwszy na mecie pojawił się zespół w składzie Gracjan Grela i Marta Momot z Automobilklubu Opolskiego, jadący Hondą Civic.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Smog to nie tylko kominy. Również samochody Smog to nie tylko kominy. Również samochody

Zderzenie samochodów (znowu) na Pszczyńskiej Zderzenie samochodów (znowu) na Pszczyńskiej

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!