Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 1°-1°
7 października 2013

1. Rajd Jastrzębski za nami. Zobacz zdjęcia

1. Rajd Jastrzębski za nami. Zobacz zdjęciaZobacz więcej zdjęć
fot. Adrian Sawko / jastrzebieonline.pl

W sobotę na drogach Jastrzębia-Zdroju odbył się wyścig samochodowy, w którym udział wzięli rajdowcy z całej Polski. Była to 5. runda Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Śląska.

5 października najlepsi rajdowcy z całego kraju wystartowali w 1. Rajdzie Jastrzębskim. Baza rajdu znajdowała się przy Hali Widowiskowo-Sportowa. Zespoły rywalizowały na dwóch odcinkach specjalnych: Borynia i Cisówka. Każda załoga 3 razy pokonywała każdy z odcinków. Łączna trasa rajdu to 30 kilometrów.

Jako pierwszy na mecie pojawił się zespół w składzie Gracjan Grela i Marta Momot z Automobilklubu Opolskiego, jadący Hondą Civic.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Ramki do tablic rejestracyjnych Ramki do tablic rejestracyjnych

Uwaga! Utrudnienia w ruchu - rajd samochodowy Uwaga! Utrudnienia w ruchu - rajd samochodowy

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!