Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°-3°
EkoOkna
7 października 2013

Bokserskie starcie w Hali Widowiskowo-Sportowej

Bokserskie starcie w Hali Widowiskowo-SportowejZobacz więcej zdjęć
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

W sobotę w Hali Widowiskowo-Sportowej odbył się Międzynarodowy Turniej Bokserki Dziewcząt i Chłopców. W imprezie udział wzięło 30 zawodników.

Na turniej do Jastrzębia-Zdroju przyjechały kluby z Niemiec i Polski -  Magic Boxing Brzesko, Rybnik RMKS, Wisła Kraków, Tarnowska Szkoła Bokserska, Kleofas Katowice, Concordia Knurów i TV 1846 Alzey z Niemiec. Gospodarzem imprezy był BKS Jastrzębie. Niestety, żaden z pięciu zawodników występujących w barwach miasta nie zdołał pokonać swojego przeciwnika.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Gala JSW Boxing Night z okazji 25-lecia JSW  Gala JSW Boxing Night z okazji 25-lecia JSW

Brutalnie pobił kobietę. Trafił do aresztu Brutalnie pobił kobietę. Trafił do aresztu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
hej09.10.2013 8:56

Takie czasy, jest internet, DVD, telewizje tematyczne, a do tego była ładna pogoda i możliwość wyjazdu w plener, więc mało kogo juniorskie zawody zainteresowały. To normalne.

Gość07.10.2013 21:56

żal w tym mieście jest żal. żeby na takiej imprezie było z 50 osób na trybunach!!!