Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 9°
7 października 2013

W październiku odbędzie się tydzień kariery

Jastrzębskie Drogowskazy Kariery organizują tydzień kariery. W jego trakcie osoby zainteresowane dowiedzą się na czym polega praca policjanta, fryzjera i pracownika poczty.

Jastrzębski Tydzień Kariery potrwa od 14 do 20 października. W ramach JTK odbędzie się kiermasz ofert pracy, dzień otwarty dla uczniów i rodziców w PUP Jastrzębie-Zdrój, dzień diagnostyki samochodowej oraz warsztaty i zajęcia zawodoznawcze. Projekt organizowany jest w ramach piątego Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Stawiają na pracę w górnictwie. Najlepsi dostaną etaty Stawiają na pracę w górnictwie. Najlepsi dostaną etaty

Eko Okna rekrutują w galerii handlowej Jastrzębie Eko Okna rekrutują w galerii handlowej Jastrzębie

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
Gość09.10.2013 9:56

Bardzo pożyteczna sprawa. Zwłaszcza dzień otwarty dla uczniów w PUP. Będą dzieciaki wiedziały gdzie się udać po skończeniu szkoły.

elo07.10.2013 14:21

Ile będzie kosztować ta zabawa w pokazywanie co robi pani z poczty?

a07.10.2013 14:18

praca policjanta polega na: wypisywaniu mandatów, aroganckiej postawie, na drzemkach w samochodzie podczas nocnej zmiany no i ogólnie trzeba mieć wrodzoną bezradność