Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
8 października 2013

Kontuzja Michała Kubiaka nie wykluczy go z meczu

Kontuzja Michała Kubiaka nie wykluczy go z meczu
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

W trakcie rozgrywanego z okazji 60. urodzin Tomasza Wójtowicza meczu, kontuzji palca doznał Michał Kubiak. Jastrzębski przyjmujący przeszedł już wszystkie badania. Kontuzja okazała się niegroźna.

Kontuzja zdarzyła w trzecim secie sparingowego meczu z Asseco Resovią Rzeszów w Lublinie. W trakcie obrony Michał Kubiak dostał piłką w palec prawej ręki. Uderzenie było na tyle poważne, że został zdjęty z boiska. Patryk Kłaptocz, fizjoterapeuta JW, jeszcze na hali nastawił mu palec. W niedzielę przyjmujący został poddany badaniu rentgenowskiemu, żeby sprawdzić czy nie doszło do pęknięcia lub złamania palca. Rentgen wykazał, że doszło do zwichnięcia stawu.

Jak informuje klub, Kubiak z pełnego treningu może być wyłączony tylko przez dwa dni. Prawdopodobnie będzie mógł zagrać w czasie meczu otwierającego sezon Plusligi. Spotkanie z Indykpolem AZS-em Olsztyn odbędzie się w sobotę o godzinie 18:00 na jastrzębskiej hali.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Młodzicy Jastrzębskiego Węgla najlepsi na Śląsku Młodzicy Jastrzębskiego Węgla najlepsi na Śląsku

Pomarańczowi wygrywają w Gdańsku Pomarańczowi wygrywają w Gdańsku

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (7)
Do fanki klubu10.10.2013 18:50

Może i wy jesteście z nim ale on z wami raczej nie.Wsadził wszystkich kibiców do jednego worka i nawet nie wyjaśnił nic z kibicami,pan obrażalski.

fanka klubu09.10.2013 16:37

kubiak jesteśmy z tobą

fgh08.10.2013 15:52

Do ~Do fan. To tekst z filmu Chłopaki nie płaczą, po za tym sam popełniłeś błąd, gdyż "polsku" pisze się małą literą bo to przymiotnik. Kubiak najwidoczniej zapomniał o tym incydencie, na prezentacji się uśmiechał do kibiców, szkoda że nie sprostował całej sprawy.

Do fan08.10.2013 13:58

Trzeba byc Polakiem i pisać po Polsku a nie walic takie byki......
Taki jest twardy że nawet krytyki nie umie znieśc pod swoim adresem i obraża się na wszystkich jak 6 letnie dziecko....profesjonalizm pełna parą...

fan08.10.2013 13:02

Czeba być twardym, nie mientkim! ;)

Mar08.10.2013 12:40

Dziku jest twardy. Choćby miał złamaną rękę to i tak pewnie by zagrał.

Dunaj08.10.2013 12:22

Dalej jest obrażony na kibíców?