Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
8 października 2013

Miasto promuje swoje tereny inwestycyjne na targach

Miasto promuje swoje tereny inwestycyjne na targach
fot. P. Kędzierski / UM Jastrzębie

Jastrzębie-Zdrój w październiku promuje tereny inwestycyjne na Międzynarodowych Targach Nieruchomości i Inwestycji EXPO REAL 2013 w Niemczech.

Targi odbywają się w dniach od 7 do 9 października w Monachium. Jastrzębie bierze w nich udział, aby promować cztery tereny inwestycyjne, które nie mają jeszcze kupca. Innym celem uczestnictwa w targach jest podniesienie poziomu inwestycji na terenie miasta.

Aby ściągnąć do Jastrzębia inwestorów z zagranicy, nasze miasto do tej pory brało udział już w kilku innych międzynarodowych targach: MIPIM Cannes we Francji, EIRE w Mediolanie we Włoszech, EXPO REAL w Monachium w Niemczech i Barcelona Meeting Point w Hiszpanii.

Projekt "Jastrzębie-Zdrój - Twój partner w biznesie, promocja terenów inwestycyjnych Jastrzębia-Zdroju" jest współfinansowany przez Unię Europejską.

Polub i udostępnij
Czytaj też

JSW przejmie firmę budowy szybów za 204 mln zł JSW przejmie firmę budowy szybów za 204 mln zł

Będa nowe inwestycje miejskie Będa nowe inwestycje miejskie

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (12)
Gość10.10.2013 8:21

Może pan prezydent zajrzy do szkoły w Bziu i zobaczy, jak wygląda jej remont? Nie musi się spieszyć, bo przed 2015 się nie skończy.

hej09.10.2013 9:01

A gdzie są inwestorzy? Każde miasto ma tereny inwestycyjne i co z tego? Inwestorzy wybierają Wrocław, Poznań, bo blisko do Niemiec, a tańsza siła robocza i lepsza infra typu hotele, sale konferencyjne. Do tego dostają tam wszystko na tacy, zwrot podatków, dofinansowanie do zatrudnionych pracowników itd.
Marne mamy szanse w starciu z dużymi miastami, co nie znaczy, ze nie należy próbować...

zły08.10.2013 18:31

Wycieczki bez efektów za nasze pieniądze. Panie Janecki - Dymisja czeka, miej Pan honor

qwert08.10.2013 14:00

Przepraszam wszystkich historyków.
Miało być: nauczyciel historii.

Marek08.10.2013 13:36

W jakim języku Janecki się komunikował z inwestorami? W UM mówią,że nie mógł się opędzić od inwestorów. Ponoć Bil Gates jak się dowiedział o kablach światłowodowych w Jastrzębiu, to natychmiast złożył prośbę o inwestycję w strefie centrum. Podobno też chce inwestować w Bziu.

Gość08.10.2013 13:14

Kolejna wycieczka. Marokański piasek nie sprawdził się zimą na jastrzębskich drogach. Kto chciałby zainwestować w mieście z dziurawymi drogami i chodnikami, rozpadającymi się schodami i nieudolnymi urzędnikami ?

Gość08.10.2013 13:10

Jak się na to patrzy to az trudno uwierzyć że tak nieudolni ludzie kieruja naszym miastem.Może lepiej szukać inwestorów w naszym kraju a nie wozić d..y po całej Europie za nasze pieniądze?

Pokaż wszystkie opinie (12)