Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 8°
8 października 2013

Miasto promuje swoje tereny inwestycyjne na targach

Miasto promuje swoje tereny inwestycyjne na targach
fot. P. Kędzierski / UM Jastrzębie

Jastrzębie-Zdrój w październiku promuje tereny inwestycyjne na Międzynarodowych Targach Nieruchomości i Inwestycji EXPO REAL 2013 w Niemczech.

Targi odbywają się w dniach od 7 do 9 października w Monachium. Jastrzębie bierze w nich udział, aby promować cztery tereny inwestycyjne, które nie mają jeszcze kupca. Innym celem uczestnictwa w targach jest podniesienie poziomu inwestycji na terenie miasta.

Aby ściągnąć do Jastrzębia inwestorów z zagranicy, nasze miasto do tej pory brało udział już w kilku innych międzynarodowych targach: MIPIM Cannes we Francji, EIRE w Mediolanie we Włoszech, EXPO REAL w Monachium w Niemczech i Barcelona Meeting Point w Hiszpanii.

Projekt "Jastrzębie-Zdrój - Twój partner w biznesie, promocja terenów inwestycyjnych Jastrzębia-Zdroju" jest współfinansowany przez Unię Europejską.

Polub i udostępnij
Czytaj też

JSW: Powstanie kopalnia za 2,5 mld zł? JSW: Powstanie kopalnia za 2,5 mld zł?

Inwestor interesuje się terenami na "Jas-Mosie" Inwestor interesuje się terenami na "Jas-Mosie"

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (12)
Gość10.10.2013 8:21

Może pan prezydent zajrzy do szkoły w Bziu i zobaczy, jak wygląda jej remont? Nie musi się spieszyć, bo przed 2015 się nie skończy.

hej09.10.2013 9:01

A gdzie są inwestorzy? Każde miasto ma tereny inwestycyjne i co z tego? Inwestorzy wybierają Wrocław, Poznań, bo blisko do Niemiec, a tańsza siła robocza i lepsza infra typu hotele, sale konferencyjne. Do tego dostają tam wszystko na tacy, zwrot podatków, dofinansowanie do zatrudnionych pracowników itd.
Marne mamy szanse w starciu z dużymi miastami, co nie znaczy, ze nie należy próbować...

zły08.10.2013 18:31

Wycieczki bez efektów za nasze pieniądze. Panie Janecki - Dymisja czeka, miej Pan honor

qwert08.10.2013 14:00

Przepraszam wszystkich historyków.
Miało być: nauczyciel historii.

Marek08.10.2013 13:36

W jakim języku Janecki się komunikował z inwestorami? W UM mówią,że nie mógł się opędzić od inwestorów. Ponoć Bil Gates jak się dowiedział o kablach światłowodowych w Jastrzębiu, to natychmiast złożył prośbę o inwestycję w strefie centrum. Podobno też chce inwestować w Bziu.

Gość08.10.2013 13:14

Kolejna wycieczka. Marokański piasek nie sprawdził się zimą na jastrzębskich drogach. Kto chciałby zainwestować w mieście z dziurawymi drogami i chodnikami, rozpadającymi się schodami i nieudolnymi urzędnikami ?

Gość08.10.2013 13:10

Jak się na to patrzy to az trudno uwierzyć że tak nieudolni ludzie kieruja naszym miastem.Może lepiej szukać inwestorów w naszym kraju a nie wozić d..y po całej Europie za nasze pieniądze?

Pokaż wszystkie opinie (12)