Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 9°
8 października 2013

Chciała uniknąć zatrzymania udając chorobę

Chciała uniknąć zatrzymania udając chorobę
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Policja zatrzymała mieszkankę powiatu wodzisławskiego, która po pijanemu prowadziła samochód. Aby opóźnić badanie alkomatem kobieta udawała ból wyrostka robaczkowego.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek przed godziną 13:00. Policja otrzymała zgłoszenie od kierowcy, który podejrzewał, że siedząca za kierownicą opla astry kobieta może znajdować się pod wpływem alkoholu. Dzwoniący powiedział, że kierująca jechała całą szerokością drogi, aż w końcu uderzyła w krawężnik. Patrol zatrzymał kobietę na ulicy Okrzei. Po zatrzymaniu kobieta stwierdziła, że wymaga pomocy lekarza. Wszystko po to, by opóźnić badanie na zawartość alkoholu w organizmie.

- 50-latka skarżyła się na ból związany z atakiem wyrostka robaczkowego, dlatego na miejsce wezwane zostało pogotowie ratunkowe. Kiedy okazało się, że kobieta nie wymaga jednak hospitalizacji, poddano ją badaniu na alkomacie, które wykazało u niej, bagatela, przeszło dwa i pół promila - informuje policja.

Za jazdę pod wpływem alkoholu może ona trafić do więzienia na dwa lata.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Drogówka wlepia mandaty za prędkość Drogówka wlepia mandaty za prędkość

Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja  Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
Do Gość08.10.2013 20:35

To debil z Jastrzębia ma rekord 4 a może nawet 5 promili. Wpadł przez przypadek, bo chyba nie włączył kierunkowskazu gdy zakręcał. Dzielni Strażnicy Miejscy pojechali za nim, a gdy się zatrzymał chcieli go upomnieć. Wtedy zionął na nich alkoholem. Gdy kazali mu dmuchnąć, uznali to za błąd. Badanie krwi wykazało, że alkomat mają w porządku.
Ciekaw jestem co się dalej dzieje z tym niepoczytalnym osobnikiem. Bo człowiekiem on nie jest na pewno, jeśli ryzykuje życiem niewinnych ludzi. Ta kobieta też jest zwykłym bezmózgowym żyjątkiem.

Gość08.10.2013 20:21

dobre, dobre :)

Gość08.10.2013 14:55

mam wrazenie że wszyscy pijacy z SWD wpadają do nas se poszaleć na drogach - mało się słyszy aby ktoś na SJZ miał taki stan lub spowodował wypadek w powiecie wodzisławskim a na odwrót to strasznie dóżo tego.

a08.10.2013 14:20

czy ten robaczek rozklada cukry na alkohole ?