Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
8 października 2013

Chciała uniknąć zatrzymania udając chorobę

Chciała uniknąć zatrzymania udając chorobę
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Policja zatrzymała mieszkankę powiatu wodzisławskiego, która po pijanemu prowadziła samochód. Aby opóźnić badanie alkomatem kobieta udawała ból wyrostka robaczkowego.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek przed godziną 13:00. Policja otrzymała zgłoszenie od kierowcy, który podejrzewał, że siedząca za kierownicą opla astry kobieta może znajdować się pod wpływem alkoholu. Dzwoniący powiedział, że kierująca jechała całą szerokością drogi, aż w końcu uderzyła w krawężnik. Patrol zatrzymał kobietę na ulicy Okrzei. Po zatrzymaniu kobieta stwierdziła, że wymaga pomocy lekarza. Wszystko po to, by opóźnić badanie na zawartość alkoholu w organizmie.

- 50-latka skarżyła się na ból związany z atakiem wyrostka robaczkowego, dlatego na miejsce wezwane zostało pogotowie ratunkowe. Kiedy okazało się, że kobieta nie wymaga jednak hospitalizacji, poddano ją badaniu na alkomacie, które wykazało u niej, bagatela, przeszło dwa i pół promila - informuje policja.

Za jazdę pod wpływem alkoholu może ona trafić do więzienia na dwa lata.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Złodzieje grasują na FB i kradną. Co na to Policja? Złodzieje grasują na FB i kradną. Co na to Policja?

Jastrzębscy policjanci wracają do pracy Jastrzębscy policjanci wracają do pracy

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
Do Gość08.10.2013 20:35

To debil z Jastrzębia ma rekord 4 a może nawet 5 promili. Wpadł przez przypadek, bo chyba nie włączył kierunkowskazu gdy zakręcał. Dzielni Strażnicy Miejscy pojechali za nim, a gdy się zatrzymał chcieli go upomnieć. Wtedy zionął na nich alkoholem. Gdy kazali mu dmuchnąć, uznali to za błąd. Badanie krwi wykazało, że alkomat mają w porządku.
Ciekaw jestem co się dalej dzieje z tym niepoczytalnym osobnikiem. Bo człowiekiem on nie jest na pewno, jeśli ryzykuje życiem niewinnych ludzi. Ta kobieta też jest zwykłym bezmózgowym żyjątkiem.

Gość08.10.2013 20:21

dobre, dobre :)

Gość08.10.2013 14:55

mam wrazenie że wszyscy pijacy z SWD wpadają do nas se poszaleć na drogach - mało się słyszy aby ktoś na SJZ miał taki stan lub spowodował wypadek w powiecie wodzisławskim a na odwrót to strasznie dóżo tego.

a08.10.2013 14:20

czy ten robaczek rozklada cukry na alkohole ?