Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 1°-1°
14 października 2013

Wypadek na Cieszyńskiej. Jedna osoba w szpitalu

Wypadek na Cieszyńskiej. Jedna osoba w szpitalu
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

W niedzielę na skrzyżowaniu ulicy Cieszyńskiej i Kępa doszło do zderzenia dwóch samochodów. W jego wyniku jedna osoba przewieziona została do szpitala.

Zdarzenie miało miejsce w niedzielę około godziny 15:00, na skrzyżowaniu ulicy Cieszyńskiej i Kępa. Jak ustalili policjanci, jadący ulicy Cieszyńską, fiat punto zjechał na pobocze i uderzył w stojącą na ulicy Kępa, hondę civic. Po przyjeździe na miejsce pogotowia, okazało się, że jedna z trzech poszkodowanych w wypadku osób wymaga przewiezienia do szpitala. 34-letni kierowca hondy civic doznał urazu obojczyka. Zarówno on, jak i 22-latek prowadzący fiata punto byli trzeźwi.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Zderzenie samochodów na Warszawskiej Zderzenie samochodów na Warszawskiej

Górnictwo: 15 wypadków śmiertelnych Górnictwo: 15 wypadków śmiertelnych

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!