Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 9°
14 października 2013

Wypadek na Cieszyńskiej. Jedna osoba w szpitalu

Wypadek na Cieszyńskiej. Jedna osoba w szpitalu
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

W niedzielę na skrzyżowaniu ulicy Cieszyńskiej i Kępa doszło do zderzenia dwóch samochodów. W jego wyniku jedna osoba przewieziona została do szpitala.

Zdarzenie miało miejsce w niedzielę około godziny 15:00, na skrzyżowaniu ulicy Cieszyńskiej i Kępa. Jak ustalili policjanci, jadący ulicy Cieszyńską, fiat punto zjechał na pobocze i uderzył w stojącą na ulicy Kępa, hondę civic. Po przyjeździe na miejsce pogotowia, okazało się, że jedna z trzech poszkodowanych w wypadku osób wymaga przewiezienia do szpitala. 34-letni kierowca hondy civic doznał urazu obojczyka. Zarówno on, jak i 22-latek prowadzący fiata punto byli trzeźwi.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Drogówka wlepia mandaty za prędkość Drogówka wlepia mandaty za prędkość

Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja  Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!