Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
15 października 2013

Pijana jastrzębianka zatrzymana w Wodzisławiu

Pijana jastrzębianka zatrzymana w Wodzisławiu
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

Policjanci z Wodzisławia zatrzymali pijanego kierowcę. Kobieta kierująca oplem miała w wydychanym powietrzu 2,8 promila. Do jej zatrzymania doszło dzięki reakcji świadka.

W poniedziałek wieczorem policjanci z wodzisławskiej komendy otrzymali informacje o dziwnie zachowującym się kierowcy. Jak powiedział zgłaszający incydent, ulicą Jastrzębską jechała kobieta, która sprawiała wrażenie pijanej.  

- Informacje przekazane przez świadka, przyczyniły się do zatrzymania na ul. Marklowickiej opisanego pojazdu. Jak się okazało, samochodem kierowała 40-letnia mieszkanka Jastrzębia-Zdroju - informuje policja.

Badanie alkomatem wykazało, że kierująca oplem jastrzębianka ma w wydychanym powietrzu przeszło 2,85 promila. Za jazdę na podwójnym gazie grozi jej kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Policja: "Rzetelnie naliczono punkty karne" Policja: "Rzetelnie naliczono punkty karne"

3-letnie dziecko błąkało się wieczorem w Szerokiej 3-letnie dziecko błąkało się wieczorem w Szerokiej

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
mieszkaniec15.10.2013 20:43

SJZ w SWD. Koniec świata.