0°°
15 października 2013

Zawodnicy Nautilusa wrócili z Poznania z 29 medalami

W miniony weekend w Poznaniu odbyły się zawody III edycji Klubowego Pucharu Polski w pływaniu w płetwach. W ich trakcie jedna z jastrzębskich pływaczek uzyskała wynik lepszy od rekordu polski, ale nie został on jednak zaliczony.

Na basenach Term Maltańskich odbyły się Klubowego Pucharu Polski w pływaniu w płetwach. W zawodach startowało 18 zawodników z klubu pływackiego Nautilus. Jastrzębianie zajęli 2. miejsce w klasyfikacji drużynowej. Pierwsza była Laguna Toruń, a trzecia była drużyna Delfinka z Chodzieży.

Klub Nautilusa zdobył 26 medali indywidualnych i 3 medale w wyścigach sztafetowych. Medale z Poznania przywieźli: Hubert Dyrszka (2 złote i 1 srebrny), Krystian Albrecht (1 złoty , 2 srebrne i 1 brązowy), Balbina Sikora (2 brązowe), Martyna Gajór (1 brązowy), Zuzanna Rzepka (1 złoty, 1 srebrny i 1 brązowy), Klaudia Gorys (1 srebrny), Bartłomiej Giba (1 brązowy), Pisarczyk Amelia (1 złoty i 1 brązowy), Kasperk Aleksandra (1 brązowy), Dyrszka Jakub (1 srebrny), Nalepka Sebastian (1 srebrny), Michalak Adrian (2 brązowe), Olga Niedzielska (4 srebrne).

Czas 0:09,2 na dystansie 25 m PW uzyskała Zuzanna Rzepka. Był to lepszy wynik od obecnego rekordu polski, ale przez awarię elektroniki w trakcie wyścigu czas był mierzony ręcznie. W związku z tym rekord nie mógłby zostać uznany.

Opinie (8)
katarzyna18.10.2013 16:39

panie krzysztofie powodzenia jutro w toruniu

kolo16.10.2013 22:36

ludzie jaki rekord polski jeżeli to nie jest potwierdzone elektronicznym pomiarem czasu to nic nie było po co ta panika te osoby które były w poznaniu to wiedza ze było wiecej dziwnych pomiarów czasu ,poczekajmy do Torunia tam sie wszystko wyjasni

katarzyna16.10.2013 15:22

panie krzysztofie że toruń bedzie szczęśliwy dla nas

katarzyna16.10.2013 15:07

Panie krzysztofie gratuluje takich wyników

fan15.10.2013 22:19

Panie Piotrze (obiektyw).Myślę, że nie tylko rekord Polski, ale i świata.

fan15.10.2013 22:09

Panie Piotrze, będzie jak będzie.

obiektyw15.10.2013 19:25

Uszy do góry! Jak jest forma to na następnych zawodach wynik będzie jeszcze lepszy. Trzeba postawić kropkę nad i.