Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -2°-3°
16 października 2013

W bibliotece opowiedzą o bezsenności

W Miejskiej Bibliotece Publicznej odbędzie się kolejne spotkanie autorskie. Tym razem gościem jastrzębskiej biblioteki będzie Zbigniew Kołba, który opowie o krioterapii i leczeniu bezsenności.

Spotkanie z autorem książki "Krioterapia. To warto wiedzieć. Leczenie bezsenności" odbędzie się w piątek 18 października o godzinie 17:00. Zbigniew Kołba opowie o krioterapii, czyli alternatywnej metodzie leczenia niskimi temperaturami. Omówi ich działanie w zakresie leczenia bezsenności oraz innych uciążliwych problemów zdrowotnych. 

Wstęp na spotkanie jest bezpłatny.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Dzisiaj koncert kapeli góralskiej Dzisiaj koncert kapeli góralskiej

Patriotycznie przed tężnią, pod patronatem pary prezydenckiej Patriotycznie przed tężnią, pod patronatem pary prezydenckiej

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!