Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 27°22°
16 października 2013

Konkurs fotograficzny "My jastrzębianie" zakończony

Konkurs fotograficzny "My jastrzębianie" zakończonyZobacz więcej zdjęć
fot. Ania Gniady / jastrzebieonline.pl

15 października odbyło się wręczenie nagród konkursu fotograficznego "My jastrzębianie", połączone z wystawą zdjęć. Pierwsze miejsce zajął Stefan Stafin.

Konkurs został zorganizowany przez Galerię Historii Miasta z okazji 50-lecia Jastrzębia-Zdroju. Tematem przewodnim były szeroko rozumiane przejawy życia i działalności mieszkańców na przestrzeni lat - od 1963 roku do chwili dziś.

W konkursie wzięło udział 18 osób, którzy łącznie przesłali ponad 100 zdjęć. Jury postanowiło przyznać nagrody główne oraz 3 wyróżnienia.

- Mieliśmy ciężką pracę do wykonania, bo zdjęcia były bardzo różne. Wybraliśmy te, które najbardziej oddają ducha miasta zarówno wczoraj, jak i dziś - powiedział kierownik Galerii Historii Miasta Marcin Boratyn.

Pierwsze miejsca zdobył Stefan Stafin za zdjęcie "Wietrzenie kołder na Małopolskiej". Na drugim miejscu znalazła się fotografia Ryszard Krukowskiego "Kiosk", a na trzecim zdjęcie Rafała Mączyńskiego "Gala Taneczna Szok 2013". Wyróżnienia trafiły do Damiana Hetmana, Janiny Bogusz-Wiśniewskiej oraz Elżbiety Pasztor.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Nowe gadżety w Galerii Historii Miasta Nowe gadżety w Galerii Historii Miasta

Szpital z zakazaną przeszłością  Szpital z zakazaną przeszłością

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!