Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
18 października 2013

Zasłużony dla Jastrzębia nominowany do nagrody

Zasłużony dla Jastrzębia nominowany do nagrody

Książka Grzegorza i Krystyny Łubczyk "Pamięć II. Polscy uchodźcy na Węgrzech 1939-1946", została nominowana do tytułu "Książki Historycznej Roku". Do końca października można oddać na nią swój głos.

Jury wybrało 20 pozycji, które podzielone na dwie kategorie walczą o nagrodę im. Oskara Haleckiego. Konkurs na najlepszą książkę historyczną organizowany jest przez Polskie Radio, Telewizje Polską i Instytut Pamięci Narodowej.

Wśród książek nominowanych w kategorii "Książka popularnonaukowa", znalazła się pozycja autorstwa Grzegorza Łubczyk i Krystyny Łubczyk.

Grzegorz Łubczyk jest m.in. autorem książki "Polski Wallenberg - rzecz o Henryku Sławiku", która przedstawia dzieje urodzonego na terenie Jastrzębia-Zdroju bohatera narodowego. W 2006 roku jej autor otrzymał odznakę "Zasłużony dla Miasta Jastrzębie Zdrój".

Swój głos można oddać raz dziennie do 31 października. Głosowanie odbywa się na stronie www.ksiazkahistorycznaroku.pl.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kamil Glik spotka się z fanami i podpisze swoją biografię Kamil Glik spotka się z fanami i podpisze swoją biografię

Książka o Kamilu Gliku niedługo w sprzedaży Książka o Kamilu Gliku niedługo w sprzedaży

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!