Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 9°
18 października 2013

58-latka zmarła z powodu zatrucia czadem

58-latka zmarła z powodu zatrucia czadem
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

W czwartek, w jednym mieszkań na ulicy Marusarzówny doszło do zatrucia czadem. 58-letnia kobieta zmarła, mimo próby reanimacji podjętej przez przybyłych na miejsce strażaków.

Do zdarzenia doszło 17 października około godziny 11:00, na ulicy Marusarzówny. Pomoc wezwała dwójka dorosłych dzieci kobiety, które w  tym czasie przebywały w jej mieszkaniu. Nieprzytomna 58-latka została przez nich znaleziona w łazience. Reanimacja nie dała rezultatu. 

Wstępne sprawdzenie mieszkania nie pokazało podwyższonego poziomu trującego gazu. Strażacy ustalili jednak, że prawdopodobną przyczyną tragedii był niesprawny piecyk gazowy. Jak sprawdzili, po jego uruchomieniu poziom tlenku węgla w łazience wyraźnie wzrósł.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Ulica Zielona: 11-latka zatruła się czadem Ulica Zielona: 11-latka zatruła się czadem

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!