Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
21 października 2013

Niedługo będą wybierać młodych radnych

Niedługo będą wybierać młodych radnych
fot. MRM

15 listopada odbędą się wybory do Młodzieżowej Rady Miasta. Głosować będzie można w szkołach i organizacjach młodzieżowych.

Radnym Młodzieżowej Rady Miasta może być osoba, między 14 a 18 rokiem życia, która jest uczniem szkoły gimnazjalnej lub ponadgimnazjalnej w Jastrzębiu-Zdroju.

Wybory radnych na XI kadencje Młodzieżowej Rady Miasta przeprowadzone zostaną 15 listopada. Komisje wyborcze zasiadać będą w szkołach i organizacjach, gdzie swoich przedstawicieli wybiorą uczniowie.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Anna Hetman: "Najważniejszy jest rozwój Jastrzębia" Anna Hetman: "Najważniejszy jest rozwój Jastrzębia"

Samorząd: Porozumienie czy kłótnia? Samorząd: Porozumienie czy kłótnia?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
pytam21.10.2013 9:36

Czy gdzieś można znaleźć raport z działania tej rady? Chciałbym wiedzieć ile pieniędzy na to poszło. Wiem że nie ma diet ale jeżeli coś istnieje to znaczy że kosztuje. Dlatego chcę wiedzieć ile pieniędzy kosztowało miasto utrzymanie organu który nie ma wpływu na nic.