Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°-3°
21 października 2013

Policjanci złapali złodzieja, gdy wychodził ze sklepu

Policjanci złapali złodzieja, gdy wychodził ze sklepu
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

W trakcie patrolowania jednej z dzielnic miasta, policjanci złapali 44-letniego mężczyznę, który włamał się do pawilonu handlowego. Zauważyli go, kiedy próbował się wydostać ze sklepu.

Pod koniec ubiegłego tygodnia, podczas patrolowania ulicy Podhalańskiej funkcjonariusze usłyszeli alarm. Okazało się, że włączył się on w jednym z pobliskich pawilonów handlowych. 

- Podczas sprawdzania zabezpieczeń, z tyłu sklepu mundurowi zauważyli wybite w oknie szyby, przez które próbował wydostać się mężczyzna. Okazało się, że 44-latek włamał się do sklepu po kilka par spodni oraz skarpetki - informuje policja.

Po przewiezieniu mężczyzny do aresztu, sprawdzony został jego stan trzeźwości. Alkomat pokazał u niego prawie 2 promile w wydychanym powietrzu. Jak ustalili funkcjonariusze, 44-letni jastrzębianin pod koniec września włamał się również do biura zakładu kamieniarskiego. Zabrał stamtąd wiertarkę, wiertła i taczkę. Wartość skradzionych przez niego rzeczy szacuje się na 1000 złotych. Za przestępstwa popełnione w ramach tzw. recydywy grozi mu nawet 15 lat pozbawienia wolności.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pijana nastolatka leżała na ławce Pijana nastolatka leżała na ławce

Uciekał przed wywiadowcami z powodu narkotyków Uciekał przed wywiadowcami z powodu narkotyków

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
Gość33322.10.2013 21:18

A mogli go zastrzelić i nie wykorzystali szansy uwolnienia społeczeństwa od osobnika, który całe życie przeżyje w pudle. Potem wyjdzie, ten pensjonariusz żyjący z naszych pieniędzy o celowo komuś zrobi krzywdę, żeby powrócić do swego miejsca stałego zamieszkania. Ja się na to nie zgadzam.

only21.10.2013 14:14

Wziął sprawy w swoje ręce, tak jak to kiedyś Jacek Kuroń zalecał w swoich pogadankach propagandowych za rządu Mazowieckiego i Kiszczaka.

słowik21.10.2013 13:03

Wszystkich drobnych złodziejaszków którzy kradną z biedy to byście pozamykali na dożywocie a taki Wałęsa który rąbnął chociażby milion dolarów które przekazała Polonia amerykańska na Solidarność to taki Wałęsa jest dla wielu bohaterem.Wy jesteście gorsi od tego złodziejaszka.