Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
22 października 2013

Ulica Węglowa zostanie zamknięta na trzy dni

Ulica Węglowa zostanie zamknięta na trzy dni
fot. Łukasz Wilczyński / jastrzebieonline.pl

Jak informuje Wydział Infrastruktury Komunalnej i Inwestycji Urzędu Miasta w dniach od środy do piątku zamknięta będzie ulica Węglowa. Będzie tam wymieniana nakładka asfaltowa oraz przeprowadzany remont chodnika.

Ulica Węglowa zamknięta będzie od 23 do 25 października, od skrzyżowania z ul. Wiejską, w Gogołowej, do skrzyżowania z ul. Reja, znajdującego się przy kopalni Borynia. Zablokowany fragment drogi ominąć będzie można jadąc ulicami Powstańców Śląskich i Reja.

Polub i udostępnij
Czytaj też

JSW: Przyszłość kopalni i miejsc pracy zagrożona? JSW: Przyszłość kopalni i miejsc pracy zagrożona?

JSW i spółki-córki finansują "biuletyn partyjny PiS"? JSW i spółki-córki finansują "biuletyn partyjny PiS"?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
Gość22.10.2013 20:05

droga redakcjo, popytajcie jaki odcinek zostanie wyremontowany, bo wygląda że tylko około 150-200 metrów, a do wymiany kwalifikuje się całość. Gdzie zgłaszać reklamacje na wykonaną nawierzchnie asfaltową? bo ostatnio spękała i wymienili kawałki, a pojawiły się nowe uszkodzenia?

salve22.10.2013 19:37

Moze i szkoda tylko jaki półgłówek urzędniczy w Szanownym zapracowanym Urzędzie w Jastrzębiu Zdroju nie skoordynował tego remontu z remontem w Świerklanach. W ten sposób nie ma możliwości rozsądnego dojazdu do A1, no ale jak się tyłek grzeje w Magistracie to się nie wie, że niektórzy nie tylko do Silesii A1 dojeżdżają. .

BAZYL22.10.2013 19:12

NARESZCIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

andrzej22.10.2013 15:59

ciekawe czy tylko ten odcinek co tam grzebią czy całą ulice ?

boryniok22.10.2013 11:46

w koncu bo tam to szkoda autem jechac cholera