Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
 0°°
23 października 2013

Jastrzębski Węgiel przegrał pierwszy mecz w LM

W wtorek rozpoczęła się faza grupowa Ligi Mistrzów. W pierwszej kolejce, jastrzębski klub walczył z Halkbankiem Ankarą w Turcji. Pomarańczowi nie zdołali pokonać faworyta grupy F.

Jastrzębski Węgiel przegrał mecz z Halkbankiem Ankarą 3:1 (34:36, 25:16, 25:17, 25:20). Pierwszy set dawał kibicom nadzieję na zacięty pojedynek. Po wyrównanej grze zakończył się wynikiem 36:34 dla jastrzębian. W następnych odsłonach gra siatkarzy Jastrzębskiego Węgla osłabła i turecki zespół bez problemu wygrał trzy kolejne sety.

Pomarańczowi grający w grupie F zmierzą się jeszcze w Hypo Tirol Innsbruck i Tomis Constanta. Następny mecz Ligi Mistrzów rozgrywany będzie w hali w Jastrzębiu. Podopieczni Lorenzo Bernardiego zmierzą się z austriackim Hypo Tirol Innsbruck.

Halkbank Ankara - Jastrzębski Węgiel 3:1 (34:36, 25:16, 25:17, 25:20)

Halkbank Ankara: Raphael, Kazijski, Juantorena, Tzourits, Batur, Tekeli, Sahin (libero) oraz Koc, Can, Subasi;

Jastrzębski Węgiel: Masny, Łasko, Pajenk, Van de Voorde, Gierczyński, Kubiak, Wojtaszek (libero) oraz Bontje, Jarmoc, Popiwczak, Filippov