Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -3°-3°
23 października 2013

Trwają aukcje charytatywne na rzecz Łapka i Falco

Trwają aukcje charytatywne na rzecz Łapka i Falco
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Dwójka podopiecznych jastrzębskiego schroniska dla zwierząt potrzebuje pomocy. W związku z tym, na stronie schroniska na facebooku trwają aukcje, z których dochód zostanie przeznaczony na leczenie i hotel dla Łapka i Falco.

- Łapka i Falco potrzebują wsparcia na leczenie, a do tego domów tymczasowych bądź hotelików. Zima tuż tuż, a z nimi coraz gorzej. Bez nas sobie nie poradzą. Do tego wszystkiego potrzeba masę pieniędzy, a kwoty przyprawiają nas o zawroty głowy - pisze jedna z wolontariuszek jastrzębskiego schroniska.

Aukcje zakończą się 31 października o godzinie 20:00. Wśród licytowanych przedmiotów można znaleźć biżuterię firmy Apart, książki Jeremiego Clarksona oraz zestaw Movie do Playstation. Wszystkie rzeczy można licytować w komentarzach pod danym zdjęciem.

Osoby, które chcą wesprzeć akcje, ale nie chcą brać udziału w licytacji, mogą wysyłać pieniądze bezpośrednio na konto fundacji: 

FUNDACJA PRO ANIMALS
PKO BP 24 1020 2384 0000 9502 0095 0717
Z dopiskiem: "darowizna na rzecz Łapka i Falca"

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pomóż jastrzębskiemu schronisku dla zwierząt Pomóż jastrzębskiemu schronisku dla zwierząt

Znaleziono psa. Czy ktoś go poznaje? Znaleziono psa. Czy ktoś go poznaje?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
.....23.10.2013 21:08

jastrzebie online tez fajnie jak by sie cos dorzuciło...

hej23.10.2013 17:36

Miasto nie mogłoby coś dołożyć?