Życzenia Wielkanocne

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 14°
EkoOkna
24 października 2013

Muzycznie w bibliotece. Konkurs, koncerty i warsztaty

W Miejskiej Bibliotece Publicznej odbędzie się turniej wiedzy o muzyce. Zorganizowany zostanie także koncert uczniów szkoły muzycznej i warsztaty basisty Francesco Angiuli.

W czwartek, 24 października, o godzinie 17:30 w Miejskiej Bibliotece Publicznej będzie można wziąć udział w XVIII edycja turnieju muzycznego FAN. W trakcie konkursu uczestnicy sprawdzą swoją wiedzę z zakresu ogólnej wiedzy muzycznej, znajomości dyskografii, literatury muzycznej oraz znajomości utworów. 

Kolejnym wydarzeniem organizowanym w ramach "Jastrzębskiego Muzycznego Października" jest koncert uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Jastrzębiu-Zdroju. Adeptów jastrzębskiej szkoły posłuchać będzie można w piątek o godzinie 18:00. 

W poniedziałek gościem biblioteki będzie wykładowca Instytutu Muzyki Uniwersytetu w Monopoli, Francesco Angiuli. Kontrabasista i gitarzysta basowy poprowadzi warsztaty, które odbędą się o 16:00. O godzinie 18:00 Francesco Angiula zagra recital, w trakcie którego zostanie rozstrzygnięty konkurs plastyczny "Muzyka blisko nas". 

Na wszystkie wydarzenia odbywające się w bibliotece wstęp jest bezpłatny.

Polub i udostępnij
Czytaj też

"Korfanty" przeciwko przemocy. "Nie" dla hejtu! "Korfanty" przeciwko przemocy. "Nie" dla hejtu!

ZS Nr 2: Logistyka na najwyższym poziomie ZS Nr 2: Logistyka na najwyższym poziomie

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!