Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
25 października 2013

Zawodnicy Nautilusa wrócili z workiem medali

Zawodnicy Nautilusa wrócili z workiem medali
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

19 i 20 października zawodnicy klubu sportowego Nautilus wzięli udział w zawodach pływackich, zaliczających się do IV rundy KPP w pływaniu w płetwach. Klub z Jastrzębia, w klasyfikacji drużynowej zajął 3. miejsce.

Zawodnicy Nautilusa zdobyli łącznie 25 medali, w tym 3 w wyścigach sztafetowych. Chłopcy zdobyli 14 medali, a dziewczęta 6. Pływacy wielokrotnie podczas zawodów poprawiali swoje rekordy życiowe.

W klasyfikacji drużynowej KS Nautilus Jastrzębie znajduje się na 3. miejscu. Wyprzeda go UKS Delfinek Chodzież i Laguna 24 Toruń.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Jastrzębianka 8-krotną mistrzynią Śląska w pływaniu Jastrzębianka 8-krotną mistrzynią Śląska w pływaniu

Przywieźli worek medali z Berlina Przywieźli worek medali z Berlina

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
Pracownik26.10.2013 13:47

Negatywne opinie o dyrektorce MOSiR są owiane tajemnicą. Prezydent miasta udaje, że nic nie wie. Dyrektorka się szarogęsi tworząc wokół siebie wymuszona atmosferę przymilania się do niej. I chyba oto jej chodzi. Każdy mający inne zdanie ma przechlapane. MOSiR zatrudnia zbyt wiele osób jak na swoją codzienną działalność i efekty dla mieszkańców.

Kibic 25.10.2013 21:03

NAUTILUS to świetny klub z ogromnymi tradycjami. Byli członkowie zawodnicy wspominają niemal ze łzami zawody. Tak, więc to normalne, że znów przywieźli worek medali. Gratuluję. Tylko dlaczego dyrektorka MOSiR wyrzuciła klub z pomieszczeń budynku w którym sama urzęduje ?
Do tej pory nie wiadomo. Proponuję wyrzucić ta panią gdyż jej kierowanie Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji zaprzecza podstawowym założeniem tej potrzebnej instytucji. Nie chodzi o to żeby szpanować swą władzą na co dzień, co pani dyrektor robi, tylko pracować nad zainteresowaniem młodzieży i nie tylko młodzieży sportem. Niekoniecznie wyczynowym.

katarzyna25.10.2013 17:20

kiedy jest wyjazd do kościerzyny