Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 25°17°
28 października 2013

1 listopada będą zbierać pieniądze na hospicjum

Jak co roku, 1 listopada odbywać się będzie kwesta na rzecz jastrzębskiego hospicjum im. ks. E. Dutkiewicza. Wolontariuszy z puszkami będzie można spotkać na cmentarzach

Zbiórka odbywa się już od 6 lat. W tym roku zebrana kwota przeznaczona będzie na środki higieny osobistej i sprzęt potrzebny do opieki nad chorymi.

Wolontariusze będą osiadali imienne identyfikatory ze zdjęciem oraz oznaczone puszki. W zamian za pomoc, rozdawać będą naklejkę samoprzylepną z logo hospicjum i hasłem "Pomagam Hospicjum".

Polub i udostępnij
Mali Giganci
Czytaj też

Kwestowali na rzecz osób chorych Kwestowali na rzecz osób chorych

Kiedy nie ma już nadziei. Jest hospicjum Kiedy nie ma już nadziei. Jest hospicjum

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!