Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -2°-3°
28 października 2013

Zmiana organizacji ruchu w Dzień Wszystkich Świętych

W dniach od 31 października do 4 listopada zmieni się oznakowanie na niektórych jastrzębskich drogach. Dodatkowe znaki pojawią się w pobliżu cmentarzy.

W związku z dniem Wszystkich Świętych, zmieni się oznakowanie dróg w okolicy cmentarzy. Po obu stronach jezdni, na ulicy Okrzei, od ul. Cieszyńskiej do domu pogrzebowego, obowiązywał będzie zakaz zatrzymywania się. Zakaz zatrzymywania się pojawi się także na ulicy Ogrodowej. Obowiązywać będzie tam na fragmencie drogi od ul. 1 Maja do skrzyżowania z ul. Dębową. Sama ulica Dębowa będzie zamknięta dla ruchu.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Najmłodsi uczcili Święto Niepodległości Najmłodsi uczcili Święto Niepodległości

O Święcie Niepodległości opowiada historyk Marcin Boratyn O Święcie Niepodległości opowiada historyk Marcin Boratyn

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!