Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 8°
Queens Chicken
28 października 2013

Pościg za pijanymi kierowcami. Złapali ich na DGP

Pościg za pijanymi kierowcami. Złapali ich na DGP
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

W piątek, 25 października, pijany 36-latek spowodował kolizje, po czym oddalił się z miejsca wypadku. Okazało się, że w czasie ucieczki zamienił się kierownicą z pasażerem, który był również pijany.

Zdarzenie miało miejsca w miniony piątek, przed godziną 21:00, na Osiedlu 1000-lecia. Pijany kierowca spowodował wypadek, po czym uciekł z miejsca zdarzenia. Poszkodowany jednak pojechał za samochodem sprawcy, równocześnie informując policję o zdarzeniu i kierunku jazdy.

- Policjanci, którzy namierzyli opla poruszającego się budowanym odcinkiem Drogi Głównej Południowej, dali kierowcy sygnały nakazujące mu zatrzymanie samochodu, jednak ten zlekceważył je. Z uwagi na to, że po chwili droga się skończyła, prowadzący pojazd mężczyzna szybko trafił w ręce funkcjonariuszy - informuje policja.

Okazało się, że 33-latek prowadzący pojazd miał w organizmie 2,5 promila alkoholu. To jednak nie on był sprawcą kolizji, a o 3 lata starszy pasażer. Mężczyzna również był pijany. Badanie alkomatem wykazało u niego ponad 2 promile. Dodatkowo 36-latek, nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami.

Teraz obu mieszkańcom Jastrzębia grozi do 2 lat pozbawienia wolności.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Oszuści krążą po osiedlach Uwaga! Oszuści krążą po osiedlach

Zaatakował ekspedientkę nożem Zaatakował ekspedientkę nożem

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
Maior28.10.2013 18:21

2 lat?

JP28.10.2013 18:07

Osiedle 1000- lecia i wszystko jasne :D