Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
28 października 2013

Pościg za pijanymi kierowcami. Złapali ich na DGP

Pościg za pijanymi kierowcami. Złapali ich na DGP
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

W piątek, 25 października, pijany 36-latek spowodował kolizje, po czym oddalił się z miejsca wypadku. Okazało się, że w czasie ucieczki zamienił się kierownicą z pasażerem, który był również pijany.

Zdarzenie miało miejsca w miniony piątek, przed godziną 21:00, na Osiedlu 1000-lecia. Pijany kierowca spowodował wypadek, po czym uciekł z miejsca zdarzenia. Poszkodowany jednak pojechał za samochodem sprawcy, równocześnie informując policję o zdarzeniu i kierunku jazdy.

- Policjanci, którzy namierzyli opla poruszającego się budowanym odcinkiem Drogi Głównej Południowej, dali kierowcy sygnały nakazujące mu zatrzymanie samochodu, jednak ten zlekceważył je. Z uwagi na to, że po chwili droga się skończyła, prowadzący pojazd mężczyzna szybko trafił w ręce funkcjonariuszy - informuje policja.

Okazało się, że 33-latek prowadzący pojazd miał w organizmie 2,5 promila alkoholu. To jednak nie on był sprawcą kolizji, a o 3 lata starszy pasażer. Mężczyzna również był pijany. Badanie alkomatem wykazało u niego ponad 2 promile. Dodatkowo 36-latek, nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami.

Teraz obu mieszkańcom Jastrzębia grozi do 2 lat pozbawienia wolności.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami

Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu  Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
Maior28.10.2013 18:21

2 lat?

JP28.10.2013 18:07

Osiedle 1000- lecia i wszystko jasne :D