Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
29 października 2013

W bibliotece odbędą się warsztaty filmowe

W bibliotece odbędą się warsztaty filmowe
fot. itsallgood / photoxpress.com

W czwartek w Bibliotece Miejskiej w Jastrzębiu-Zdroju w ramach projektu "Wkręć się w kino" odbędą się warsztaty filmowe. Zajęcia poprowadzi Kamil Litwinowicz.

Spotkanie odbędzie się 31 października o godzinie 16:00 w Masnówce, w Parku Zdrojowym. W trakcie warsztatów uczestnicy zapoznają się z podstawami kadrowania, oświetlenia, pisania scenariuszy i sposobami realizacji filmów krótkometrażowych z wykorzystaniem greenscreenu. Odbędzie się również pokaz filmów z wykorzystaniem tej techniki. Warsztaty poprowadzi Kamil Litwinowicz. Uczestnicy powinni zabrać ze sobą dwa przedmioty, innego koloru niż zielony, które zostaną wykorzystane przy kręceniu filmu.

Osoby, które chcą wziąć udział w warsztatach powinny wysłać zgłoszenie na wkrec.sie.w.kino@gmail.com.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Panie będą się bawić Panie będą się bawić

Dzisiaj koncert kapeli góralskiej Dzisiaj koncert kapeli góralskiej

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
az30.10.2013 17:59

Masnówka - to budynek w parku koloru pomarańczowego. Nazwa pochodzi od dawnego lokatora - lekarza z uzdrowiska Masnego. Obecnie jest w nim biblioteka

przemkoprzemko29.10.2013 16:27

Gdzie jest Masnówka?