Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°-4°
EkoOkna
29 października 2013

Dzieci z PP nr 12 gościły u siebie policjanta

W poniedziałek 28 października, policjant z jastrzębskiej komendy spotkał się z dziećmi z Przedszkola Publicznego nr 12. Poprowadził tam prelekcję dotyczącą bezpieczeństwa m.in. omówił zasady obowiązujące pieszych i rowerzystów.

W trakcie spotkania, dzieci rozmawiały z policjantem, o tym jak należy zachowywać się podczas pieszych wycieczek i jak uniknąć niebezpieczeństw w internecie. Obejrzały także prezentacja pod tytułem "Zielony zajączek" w trakcie, której ich zadaniem było rozpoznanie znaków drogowych. Po zakończeniu spotkania dzieci otrzymały elementy odblaskowe.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Jest ślisko! Uwaga! Jest ślisko!

Pijana nastolatka leżała na ławce Pijana nastolatka leżała na ławce

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
M.M.30.10.2013 8:11

ale news..