Dni Jastrzębia

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 16°13°
29 października 2013

Dzieci z PP nr 12 gościły u siebie policjanta

W poniedziałek 28 października, policjant z jastrzębskiej komendy spotkał się z dziećmi z Przedszkola Publicznego nr 12. Poprowadził tam prelekcję dotyczącą bezpieczeństwa m.in. omówił zasady obowiązujące pieszych i rowerzystów.

W trakcie spotkania, dzieci rozmawiały z policjantem, o tym jak należy zachowywać się podczas pieszych wycieczek i jak uniknąć niebezpieczeństw w internecie. Obejrzały także prezentacja pod tytułem "Zielony zajączek" w trakcie, której ich zadaniem było rozpoznanie znaków drogowych. Po zakończeniu spotkania dzieci otrzymały elementy odblaskowe.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Włamał się do myjni samochodowej Włamał się do myjni samochodowej

Policja poszukuje 45-letniego mężczyzny Policja poszukuje 45-letniego mężczyzny

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
M.M.30.10.2013 8:11

ale news..