Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
30 października 2013

Policja zatrzymała 14-letniego złodzieja

Policja zatrzymała 14-letniego złodzieja
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

W weekend na terenie jednego z jastrzębskich boisk doszło do kradzieży. 14-letni chłopak ukradł telefon komórkowy należący do 13-letniej dziewczyny.

Zdarzenie miało miejsce w ubiegły weekend na boisku na osiedlu Przyjaźń. Przebywająca tam z koleżankami 13-latka została okradziona. Jak ustalili policjanci, dziewczyna podczas gry w piłkę zostawiła swój telefon komórkowy w widocznym miejscu. W tym czasie na boisko przyszła grupa nastoletnich chłopców. Kiedy opuścili jego teren, nastolatka zauważyła, że zniknął jej telefon komórkowy. 

- Szybko wyszło na jaw, że kradzieży dopuścił się 14-latek, który chwilę później sprzedał swój stary telefon, zastępując go nowym "nabytkiem". Losy nastoletniego jastrzębianina leżą w rękach sądu rodzinnego - informuje policja.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Policja: "Rzetelnie naliczono punkty karne" Policja: "Rzetelnie naliczono punkty karne"

3-letnie dziecko błąkało się wieczorem w Szerokiej 3-letnie dziecko błąkało się wieczorem w Szerokiej

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
Gość31.10.2013 7:30

Ala, patologia panuje w całym mieście, wystarczy wyjść z domu.

Ala30.10.2013 19:00

No proszę po raz kolejny przyjaźń sama patologia za mało patroli straży miejskiej i policji !!!!!!!!!!! straży miejskiej to ja tutaj nie widziałam od nie pamiętnych czasów a policje widuję sporadycznie łebki co chcą to robią strach chodzić ulicami w dzień a co dopiero w nocy

xxwzqce30.10.2013 18:48

palce poucinać temu złodziejowi

dl30.10.2013 13:24

Patologia społeczna...