Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 8°
30 października 2013

Jastrzębianka pobiła z koleżankami 19-latkę

Jastrzębianka pobiła z koleżankami 19-latkę
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

W miniony weekend, na ulicy Warszawskiej pobita została 19-latka. Jak ustaliła policja, sprawcą była dziewczyna przebywająca w tym czasie na przepustce z ośrodka wychowawczego.

Zdarzenie miało miejsce na ulicy Warszawskiej, w niedzielę po północy. Do pobicia doszło po tym jak 19-latka wraz z koleżanką wyszły z lokalu. Zaczepiły je trzy nieznane im dziewczyny.

- Podczas kłótni, jaka wywiązała się między nimi, doszło do rękoczynów. Młode dziewczyny, mając przewagę liczebną nad swoją ofiarą, zaczęły bić ją pięściami po twarzy. Pokrzywdzona zdołała uciec, jednak w wyniku pobicia doznała obrażeń twarzy i nie obyło się bez konsultacji medycznej - informuje policja.

Policjanci zatrzymali już jedną z trzech podejrzanych o pobicie dziewczyn. Była nią 17-letnia mieszkanka Jastrzębia-Zdroju przebywająca w ośrodku wychowawczym, do którego trafiła w związku z pobiciami. W czasie czynu była na przepustce. Teraz będzie odpowiadać przed sądem, jako osoba dorosła. Grożą jej 3 lat pozbawienia wolności.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Drogówka wlepia mandaty za prędkość Drogówka wlepia mandaty za prędkość

Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja  Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (21)
oliwia04.11.2013 7:52

a ja zna 3 dziołchy o imieniu Sylwia ,na dodatek mieszkające przy ulicy Zielonej...i mało mnie to kurna obchodzi ,która jest bohaterką wydarzenia......smutasy

patka04.11.2013 7:46

uderz w stół ,a nożyce się odezwą..,.kto ma problem?

ggg31.10.2013 15:51

Na tej warszawskiej, ten lokal to same zgrywusy siedzą szczególnie te młode dziewczyny i tępaki syncy co strugają bochaterów, banda idiotów i nic więcej tam.

SYLWIA31.10.2013 13:16

tu sylwia z zielonej , ,, gościu ,, i ,, teresko ,, dla waszej jasności nie życzę sobie pomówień takich jakie wy tu robicie ... bo to nie ja i bardzo proszę znalezc sobie inne zajęcie , niż jakieś komętowanie ! dziękuje SYLWIA

Gość31.10.2013 13:14

Tu Sylwia , własnie ta dziewczyna która mieszkała na zielonej przed ośrodkiem , \
proszę mnie nie pomawiać o coś czego nie zrobiłam , !
chyba jesteście śmieszni jacyś wszyscy !
po za tym czy wam się ludzie nudzi , nie macie swoich problemów tylko roztrzygacie , coś co nie jest waszą sprawą ! zajmijcie , się swoim życiem !
i jeszcze raz mogę zapewnić ,, gościu ,, i ,, tereska ,, że to nie JA !

mieszkaniec31.10.2013 9:08

Faktem jest , że to miasto umiera powoli, powoli umiera....śmierć miasta zaczyna się od zmniejszajacej się liczby mieszkańców, braku nowych inwestycji, patologi społecznej

etkinson31.10.2013 9:07

dziewuchy gorsze od chłopaków

Pokaż wszystkie opinie (21)