Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
31 października 2013

Odbył się Dzień Treningowy Olimpiad Specjalnych

Odbył się Dzień Treningowy Olimpiad Specjalnych
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

30 października w hali widowiskowo-sportowej w Jastrzębiu odbył się XII Regionalny Dzień Treningowy Olimpiad Specjalnych. Wzięło w nim udział około 90 zawodników z województwa śląskiego.

W zawodach wzięło udział 19 sekcji. Jastrzębie reprezentowane było przez sekcję "Iniemamocni" oraz "Wigor". Zawodnicy zmierzyli się kilku różnych konkurencjach. Na koniec wszyscy otrzymali pamiątkowe medale.

Regionalny Dzień Treningowy był ukoronowaniem całorocznych przygotowań zawodników w ramach Programu Treningu Aktywności Motorycznej. Jest to program sportowo-rehabilitacyjny skierowany do osób z niepełnosprawnością intelektualną oraz do osób ze znacznymi dysfunkcjami ruchowymi. Zawodnikami są osoby, które nie mogą brać udziału w tradycyjnych dyscyplinach sportowych.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Magistrat dostosowany dla niepełnosprawnych Magistrat dostosowany dla niepełnosprawnych

Dom Nauki i Rehabilitacji będzie przebudowany Dom Nauki i Rehabilitacji będzie przebudowany

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!