Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
1 listopada 2013

Utrudnienia w ruchu przy cmentarzach

Utrudnienia w ruchu przy cmentarzach
fot. Łukasz Wilczyński / jastrzebieonline.pl

W związku z Dniem Wszystkich Świętych, przy cmentarzach zmieniona została organizacja ruchu. Na miejscu sytuację będę kontrolować policjanci i straznicy miejscy. Do 4 listopada, policjanci będą prowadzić akcję "Znicz 2013", czyli będą kontrolować kierowców i czuwać nad bezpieczeństwem na drogach.

- Największych utrudnień w ruchu należy spodziewać się w czwartek, 31 października oraz w piątek, 1 listopada. Nie wykluczone, że zmiany te obowiązywać będą również i w pozostałych dniach działań "Znicz 2013". Uzależnione jest to od stopnia natężenia ruchu - informuje jastrzębska policja.

Cmentarz Komunalny przy ulicy Okrzei

Na odcinku od skrzyżowania z ulicą Cieszyńską do Domu Pogrzebowego na ulicy Okrzei po lewej stronie jezdni obowiązywać będzie znak "zakaz zatrzymywania się" (odcinek A-B na mapie). Ponadto ruch na odcinku od kościoła przy ulicy Okrzei, aż do ulicy Libowiec odbywać się będzie w jednym kierunku (droga jednokierunkowa w stronę ulicy Libowiec).

Cmentarz Parafialny przy ulicy Dębowej

Na odcinku od skrzyżowania ulicy 1 Maja z Dębową po obu stronach jezdni obowiązywać będzie znak "zakaz zatrzymywania się" (odcinek A-B na mapie). Poza tym na całej długości ulicy Dębowej wprowadzony zostanie całkowity zakaz ruchu (odcinek C-D na mapie).

Polub i udostępnij
Czytaj też

W niedzielę będą utrudnienia w ruchu W niedzielę będą utrudnienia w ruchu

Tysiące zniczy na cmentarzach Tysiące zniczy na cmentarzach

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (7)
odpoczywający03.11.2013 10:12

Dzień Wszystkich Świętych jest radosnym świętem i w całym kraju było podobnie ;)

Gość02.11.2013 13:13

Zgadzam się z Markiem.Jeszcze trochę a będą się tam kręcić "panienki"bo każda okazja jest dobra aby zarobić parę groszy.Wstyd i brak szacunku dla zmarłych w tak szczególnym miejscu!!

Gość02.11.2013 11:38

Strażak, a jakim cudem inwalidzi pracują, jako górnicy na kopalniach?

Marek02.11.2013 11:33

Pod cmentarzem komunalnym były stoiska ze słodyczami, mieczami świetlnymi, balonami, facet grał na akordeonie, a wielu osobom brakowało stoisk z wyrobami mięsnymi, krupniokami i piwem. Mógł też wystąpić jakiś zespół disco polo. Odwiedzenie grobów bliskich to dla wielu zbyt małe przeżycie i przydałoby się więcej rozrywki.

KIerowca02.11.2013 11:19

Nie ma żadnych utrudnień, pomimo zakazu wjazdu policja nie przeszkadza we wjeździe samochodem na cmentarz, przeszkadzają jedynie piesi. Nie trzeba też jeździć z włączonymi światłami, bo policja nie zwraca na to uwagi. Na trawnikach i chodnikach jest mnóstwo miejsc do parkowania.

strażak01.11.2013 23:27

Inwalidzi mogą parkowac

Gość01.11.2013 11:39

To jakim cudem na cmentarzu komunalnym znalazły się zaparkowane samochody osobowe?