Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
EkoOkna
3 listopada 2013

GKS wygrał na wyjeździe ze Spójnią Landek

GKS wygrał na wyjeździe ze Spójnią Landek
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

Zwycięstwem piłkarzy GKS 1962 Jastrzębie zakończyło się niedzielne spotkanie z drużyną Spójnia Landek. Mimo gry w dziesiątkę od drugiej połowy, jastrzębianie wygrali 4:1.

3 listopada, piłkarze GKS-u grali z ostatnią drużyną w tabeli. Pierwszy gol padł w 16. minucie po strzale Patryka Dudzińskiego. Kolejną bramkę strzelił Tomasz Kocerba w 36. minucie. W 44. minucie po czerwonej kartce dla bramkarza, Grzegorza Drazika, jastrzębianie musieli grać w dziesiątkę. Wtedy też honorową bramkę z karnego strzelił Radosław Folek z Spójni Landek.

Na kolejną bramkę trzeba było czekać do 83. minuty, kiedy to rzut karny wykorzystał Kamil Gorzała. Na zakończenie, w 87. minucie czwartą bramkę dołożył ponownie Patryk Dudziński. Zwycięstwo GKS-u zapewniło piłkarzom pozycję lidera.

Spójnia Landek - GKS 1962 Jastrzębie 1:4 (1:2)
0:1 Patryk Dudziński '16
0:2 Tomasz Kocerba '36
1:2 Radosław Folek '44 (karny)
1:3 Kamil Gorzała '83 (karny)
1:4 Patryk Dudziński '87

Polub i udostępnij
Czytaj też

GKS Jastrzębie wygrywa z Wigrami Suwałki GKS Jastrzębie wygrywa z Wigrami Suwałki

Derby na remis. GKS remisuje z Tychami Derby na remis. GKS remisuje z Tychami

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Monia06.11.2013 12:42

Kukurydza i nic więcej..