Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -3°-3°
4 listopada 2013

Pijany jastrzębianin niszczył samochody w Żorach

Pijany jastrzębianin niszczył samochody w Żorach
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

49-letni jastrzębianin zniszczył samochody swoich byłych współpracowników. Został już zatrzymany. W niedzielę usłyszał zarzuty zniszczenia mienia.

Do zdarzenia doszło w piątek, 1 listopada. 49-letni mężczyzna pojechał do Żor, aby odwiedzić swoich znajomych. Po wypiciu z nimi alkoholu, postanowił pójść na osiedle Księcia Władysława, gdzie mieszkali jego koledzy z poprzedniej pracy. Na parkingu osiedlowym znalazł zaparkowane samochody swoich współpracowników i nożem poprzebijał w nich opony. Rano jeden z właścicieli aut zauważył zniszczenia w obydwu pojazdach i od razu zaczął podejrzewać byłego kolegę z pracy.

- Wspomniany wcześniej groził im, bowiem, że ich załatwi, gdyż pracodawca winien mu był pieniądze. Jak się okazało niebawem podejrzenia właścicieli zniszczonych pojazdów były zasadne. Zatrzymany 49-latek przyznał się do winy i opowiedział śledczym o okolicznościach swojej zemsty - informuje policja. 

Jastrzębianin, kiedy porzucił pracę, nie odzyskał gotówki. Postanowił zemścić się na kolegach, którzy jak zeznał mieli obowiązek pomóc mu w odzyskaniu długu. W niedzielę jastrzębianin usłyszał zarzut zniszczenia mienia i dobrowolnie poddał się karze.  Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Jest ślisko! Uwaga! Jest ślisko!

Pijana nastolatka leżała na ławce Pijana nastolatka leżała na ławce

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
lea04.11.2013 11:37

moglby jeszcze wpasc do wodzislawia :)

a04.11.2013 11:17

Wymierzyło chłopisko sprawiedliwość i tyle, ostatecznie to on był poszkodowany przez "kolegów".