Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
4 listopada 2013

Pijany jastrzębianin niszczył samochody w Żorach

Pijany jastrzębianin niszczył samochody w Żorach
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

49-letni jastrzębianin zniszczył samochody swoich byłych współpracowników. Został już zatrzymany. W niedzielę usłyszał zarzuty zniszczenia mienia.

Do zdarzenia doszło w piątek, 1 listopada. 49-letni mężczyzna pojechał do Żor, aby odwiedzić swoich znajomych. Po wypiciu z nimi alkoholu, postanowił pójść na osiedle Księcia Władysława, gdzie mieszkali jego koledzy z poprzedniej pracy. Na parkingu osiedlowym znalazł zaparkowane samochody swoich współpracowników i nożem poprzebijał w nich opony. Rano jeden z właścicieli aut zauważył zniszczenia w obydwu pojazdach i od razu zaczął podejrzewać byłego kolegę z pracy.

- Wspomniany wcześniej groził im, bowiem, że ich załatwi, gdyż pracodawca winien mu był pieniądze. Jak się okazało niebawem podejrzenia właścicieli zniszczonych pojazdów były zasadne. Zatrzymany 49-latek przyznał się do winy i opowiedział śledczym o okolicznościach swojej zemsty - informuje policja. 

Jastrzębianin, kiedy porzucił pracę, nie odzyskał gotówki. Postanowił zemścić się na kolegach, którzy jak zeznał mieli obowiązek pomóc mu w odzyskaniu długu. W niedzielę jastrzębianin usłyszał zarzut zniszczenia mienia i dobrowolnie poddał się karze.  Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Złodzieje grasują na FB i kradną. Co na to Policja? Złodzieje grasują na FB i kradną. Co na to Policja?

Jastrzębscy policjanci wracają do pracy Jastrzębscy policjanci wracają do pracy

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
lea04.11.2013 11:37

moglby jeszcze wpasc do wodzislawia :)

a04.11.2013 11:17

Wymierzyło chłopisko sprawiedliwość i tyle, ostatecznie to on był poszkodowany przez "kolegów".