Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
4 listopada 2013

Pijany kierowca chciał przekupić policjantów

Pijany kierowca chciał przekupić policjantów
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

W nocy z piątku na sobotę, policjanci zatrzymali do kontroli rybniczanina. Okazało się, że 25-latek był pijany, a na dodatek chciał wręczyć policjantom 100 złotych łapówki.

Do zatrzymania doszło 1 listopada, na alei Jana Pawła II. Zatrzymany mężczyzna, jeszcze przed podaniem mu alkomatu zaproponował policjantom "inny sposób załatwienia sprawy".

- Mieszkaniec powiatu rybnickiego obiecał wręczyć mundurowym 100 złotych łapówki w zamian za odstąpienie od czynności służbowych. W związku z próbą przekupstwa 25-latek został zatrzymany. Nie dość, że miał on w organizmie 2,5 promila, to jeszcze wyszło na jaw, że ma już na swoim koncie sądowy zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych, który został wobec niego orzeczony w związku z wcześniejszą jazdą na "podwójnym gazie" - informuje policja.

Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd, który może mu wymierzyć karę nawet do 8 lat pozbawienia wolności.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kradł perfumy, bo chciał zarobić Kradł perfumy, bo chciał zarobić

Bezpieczniej w mieście? Miasto wesprze Policję? Bezpieczniej w mieście? Miasto wesprze Policję?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
strażak04.11.2013 19:41

1000 zł i sprawy by nie było;)

dym04.11.2013 15:39

Następny łeb...

bzzzz04.11.2013 12:31

za mało dał tej łapówki