Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
4 listopada 2013

Reklamowali Jastrzębie-Zdrój w Jastrzębiu-Zdroju

Reklamowali Jastrzębie-Zdrój w Jastrzębiu-Zdroju
fot. UM Jastrzębie

26 października na terenie miasta dostępna była darmowa gazeta informacyjna o Jastrzębiu. Większość jej treści poświęcona była reklamowaniu Jastrzębia.

W sobotę jastrzębianie mogli otrzymać bezpłatny dodatek Dziennika Zachodniego o Jastrzębiu. Niektórych radnych oburza fakt, iż na ten cel przeznaczone zostały publiczne pieniądze. Janusz Tarasiewicz, w złożonej przez siebie interpelacji zadaje pytanie, jaki jest cel reklamowania naszego miasta w samym mieście.

- Przeważającą większość treści zajmuje opisana w samych superlatywach jastrzębska władza wykonawcza i dyżurne tematy Wspólnoty Samorządowej, np. projektów i nierealnych z przyczyn oczywistych planów rozwoju JTBS Daszek oraz materiały reklamujące Prezydenta Miasta i naszego miasta w naszym mieście - komentuje Janusz Tarasiewicz.

Polub i udostępnij
Czytaj też

GKS Jastrzębie przegrywa z Katowicami na Harcerskiej GKS Jastrzębie przegrywa z Katowicami na Harcerskiej

Duże siły policyjne na meczu - video Duże siły policyjne na meczu - video

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (8)
ex wyborca05.11.2013 17:21

Ja chętnie przyjmę od ciebie zwrot zapłaconych podatków drogi Gościu

Jozek05.11.2013 11:15

Czyżby wybory pomału się zbliżały

Gość05.11.2013 9:10

ty wyborca do budzetu miasta wplacasz takie pieniadze w postaci podatkow ze moge ci nawet osobiscie zwrocic na te waciki ze swoich

Wyborca04.11.2013 21:45

do gościa co mu się ta gazetka podobała. Jeżeli chcesz wywalaj na manipulację własne a nie nasze pieniądze. Nie tylko raz na rok ale i na codzień. Władza może się podniecać czytając własne peany na temat własnych nieosiągnięć.

Gość04.11.2013 21:18

Władze miasta osiągnęły satysfakcję czytając o swoich osiągnięciach.

Gość04.11.2013 20:58

mi sie tam gazetka podobala, duzo ciekawych rzeczy sie mozna bylo z niej dowiedziec, czesciej powinna taka wychodzic, ale jesli to za nasze pieniadze to raz do roku bylo by najrozsądniej

Gość04.11.2013 17:11

brawo! brawo! brawo! kupcie sobie kwiaty za moje podatki, żebyście sobie dogodzili:)

Pokaż wszystkie opinie (8)