Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 11°10°
5 listopada 2013

Poseł z Jastrzębia chce przenieść Stadion Miejski

Poseł z Jastrzębia chce przenieść Stadion Miejski
fot. jastrzebieonline.pl

Stadion Miejski na ulicy Kościelnej? Na taki pomysł wpadł poseł Grzegorz Matusiak (PiS). Poseł sugeruje by teren przy ulicy Harcerskiej przeznaczyć dla inwestorów.

W poniedziałek, 4 listopada, poseł wysłał do prezydenta miasta wniosek o wpisanie do Strategii Rozwoju Miasta przeniesienia Stadionu Miejskiego z ulicy Harcerskiej na ulicę Kościelną. Jak twierdzi, znajduje się tam infrastruktura niezbędna dla tego typu obiektu. W związku z tym, jedyna inwestycja jakiej musiałoby dokonać miasto to budowa dwóch trybun piłkarskich.

- Stadion przy ul. Harcerskiej jest już mocno wyeksploatowany i w obecnej formie nie stanowi dobrej wizytówki miasta, a pomimo to, zajmowany przez niego teren należy uznać, z uwagi na położenie, za niezwykle atrakcyjny pod względem inwestycyjnym - pisze we wniosku Grzegorz Matusiak.

Przeczytaj pełny wniosek o przeniesienie stadionu

Polub i udostępnij
Czytaj też

GKS Jastrzębie przegrywa z Katowicami na Harcerskiej GKS Jastrzębie przegrywa z Katowicami na Harcerskiej

Duże siły policyjne na meczu - video Duże siły policyjne na meczu - video

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (142)
blala21.11.2013 17:54

no chyba ******..to już nie bedzie to samo...

alibej08.11.2013 18:38

Zainteresujcie się co nasz Janecki wyprawia,z Bzia chce zrobić śródmieście Jastrzębia

Kamil08.11.2013 13:22

Tego newsa przeczytało już pewnie jakies 10tysięcy osób albo więcej. Bardzo dobrze, niech sie dowiedzą o panu wszyscy. Panie Matusiak prawda zawsze wychodzi na jaw. Komentarze w pana strone sa po prostu szczere , prawdziwe, sprawiedliwe. Wyszło szydło z worka. Cóż więcej mozna napisać o tym panu? Na koniec jeszcze p. Hetmana i rodzine zaatakować.? Kim pan jest ? Jak panu nie wstyd?

Expert08.11.2013 13:03

Ja wiem czym poseł Matusiak się zajmuje - zawracaniem d.... takimi bzdetami i niernormalnymi wnioskami jak ten z tym stadionem oraz fotografowaniem się wszędzie, gdzie się da , z kim się da, o jakiej porze się da i zazwyczaj uściskiwanie z nim dłoni w celu zmanipulowania opinii publicznej nt. z kim on się to on zna i z kim współpracuje. Prawda jest taka, że nikt do takiego człowieka się w szerszym gronie, poważnych ludzi działaczy nie przyznaje, bo krążą opinie, że się z niego nawet śmieją. Cóż z tego, że on przywiezie tu jakiegoś experta od mostu np. , a rola posła Matusiaka jest taka, aby wskoczyć do wspólnej fotografii. Na konferencjach nie zabiera głosu bo nie ma nic do powiedzenia. Wszyscy pamiętają jego kampanię prezydencką, gdzie miał problemy z odczytywaniem z kartki ..... a może jezioro albo jakies stawy też będzie chciał przenosić w inne miejsca?

yxz08.11.2013 12:24

Stadion w centrum służy festynom, na mecze to przychodzi ze 600 osób albo i mniej. Koszt utrzymania niby duży, mianowicie jaki? Stoi i tyle. GKS można chyba i dziś przenieść na Moszczenicę, bo to boisko nie odstaje od tych, na których GKS gra na wyjeździe, tylko po co?

do Zbyszek 08.11.2013 11:59

Popieram. Nie powinien być nawet radnym. Kto go wybrał niech się przyzna.

rudyrigezzz08.11.2013 11:54

Trzy biura poselskie, pensja poselska i zdaje się emerytura górnicza. I pytam, co on zrobił dla naszego miasta?

Pokaż wszystkie opinie (142)